Sınırsız mobil veri ücretsiz tüm hattlar icin

Haco26

Yeni üye
10 Tem 2015
46
0
öncelikle hepinize meraba saygi deger
Arkadaşlar abiler ve adminler bu konumda sizlere nas ücretaiz mobil veri yapılacagını göstericem sizde bi teşşekkur vermekden aciz kalmassiniz insallah

öncelikle bize gereken bir program var
Adi da your freddom google play den indirebiliraibiz ama ben genede apk link vereyim
https://your-freedom.tr.uptodown.com/android uygulamayı yukluyoruz ve kuruyoruz

1. Uygulamayi aciyoruz kullanim şartlarini kabul edip ileri diyoruz ve böyle bi ekrana
Geliyoruz
9Q1bLQ

2. Ardindan sag alttaki ayarlar kismina
Dokundukdan sonra cikan ekrandan baglanti durumuna tikliyoruz ve orda cikan ayarlari bu fotodakinin aynisibi yapiyoruz Screenshot 20170501 002051 - Hızlı Resim

3. Ve ardindan ana sayfaya tekrar
Geri donup mobil veriyi aciyoruz ve sol altta baglan butonuna tiklayip biraZ bekliyoruz ardindan baglaniyor
Ve istediginiz gibi hersey whatsap instegram chrome clash of clans vb... herseye girebilirsiniz her hatta oluyor denenmisdir eyer buraya kadar okuduysaniz bi tessekurru eksik gormeyin lutfen saygilar ve selamlarla bir sonraki konuda gorusmek üzere allaha emanet olun
..
Denenmiştir çalışıyor ancak net yavaş ve süreli bağlanabiliyorsunuz

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Öncelikle kardeşim konuda bir emek var bizzat denediğini ve çalıştığını iddia ediyorsun fakat bir kişi de çıkıp çalışıyor demedi Ben denemedim ama açtığın konuları teşekkür kazanmak için değil forumdaki arkadaşların yararlanması için aç

Yanılıyor muyum ?

Dostum artık herkes istiyor çünkü istemeyince vermiyorlar emin olki atmıyorlar :( neredeyse 10 kere yararlı bir konu açmışımdır yada 12 11'inde teşekkür bile yok artık böyle yapacak bir şey yok :( ama hala istemiyorum bu arada Böyle bir şey imkansız gibi eğer açık yeniyse olabilir fakat zor :(

0UTC4ST

Yeni üye
29 Tem 2017
30
0
arkadaşlar oluyor fakat ben faturalıyım ve hattım tek yönlü aramaya kapanmıştı bu uygulama sayesinde hattımdaki internet paketimi kullandım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.