Sınırsız Ve Ücretsiz Sms Programı

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
Sms sheep denedm.Ya bnm hattımda sorun var yada çalşmıyor. Yapamadm.
diğer sms göndern siteleride denedm ama olmuyor bnde.
Hattımı bi taşımıştm ondan olablrmi ?

ondan olacağını sanmam
belirtmemişim, grafikler iyi olmuş hoş duruyo
-
bu capthca için ise proxy işini yapabilirsin belki çözüm yolu olur

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Kardeşim bunun aynısını yapıcak bu forumda en az 50 kişi tanıyorum
Sen sadece site bağlamışsın o kadar
Ama emeğe saygı

Kardeşim bunu yapıcak bu forumda en az 100 kişi tanıyorum :D
Sadece siteye bağlayıp geçmişsin

Ama emeğe saygı
Teşekkürler
,

50 Kişiyle Dahamı Tanıştn ne oldu ?? 2 Yorum Ypmşsn Birinde 100 Kişi birinde 50 kişi dmşsn.Sırf Baltalamak ve ileti kasmak İçin Yorm yapmayn bnce.

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Konu Yeri Yanlş Değil de.
2 gün önce Visual basic bölmnde açtm.Buraya Taşndı.

Bu Arada Her Hatta Oluyor Telefon Markası Önemli Dğil.

Tunç*

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
437
0
Konu Yeri Yanlş Değil de.
2 gün önce Visual basic bölmnde açtm.Buraya Taşndı.

Bu Arada Her Hatta Oluyor Telefon Markası Önemli Dğil.

kardeşim sonundaki mesaj olmasa iyi olurdu ya :D
birine böyle mesaj atınca yalan falan sanar.
ama güzel yani eline sağlık

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Kardeşim eğer captcha sorununu ortadan kaldırabilirsen şöyle bir program yapsan da güzel olur forum da bir ara görmüştüm fakat çalışmıyordu belki sen gerçekleştirirsin. Telefona seri mesaj yolluyarak telefonun kasmasına sonrada çökmesine neden oluyordu Seri şekilde 500+ mesaj yiyen bir telefon ne kadar kasar siz düşünün.

CeyCey1881

Üye
3 Nis 2013
101
0
Krdşm Denedım %100 Çalısıo Helal Olsun Ellerine Saglık
Ama
Bu Tamamen Ucretsızmı İnternete Fln Yansızmaz Dimi

DarkLiqht

Uzman üye
11 Nis 2013
1,770
0
Girne/Ankara
Kardeşim eğer captcha sorununu ortadan kaldırabilirsen şöyle bir program yapsan da güzel olur forum da bir ara görmüştüm fakat çalışmıyordu belki sen gerçekleştirirsin. Telefona seri mesaj yolluyarak telefonun kasmasına sonrada çökmesine neden oluyordu Seri şekilde 500+ mesaj yiyen bir telefon ne kadar kasar siz düşünün.

Evt Kardşm O Programı Bnde Görmştm.Ama Grafiklerini Beğenmemştm.Captcha İstemese Onu Yapmayı Düşünyodm.
Zatn Programn Amacı İnsanlara Kolaylk Sağlmak.

Krdşm Denedım %100 Çalısıo Helal Olsun Ellerine Saglık
Ama
Bu Tamamen Ucretsızmı İnternete Fln Yansızmaz Dimi

Yansımaz Sınırsız Ve Ücretsiz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.