Sınırsız WoW

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

McToLqA

Üye
4 Ara 2009
73
0
sınırsız world of warcraf oynamak için serial yada başka bişey varmı ? yardım edermsnz

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
walla senin dediğin iş sakat.niye dersen bunun gibi oyunlar için çok sıkı önlemler alınır.sınırsız oynamak istiyorsan mecburen full sürümünü alacaksın maalesef ben pek görmedim bedavaya sınırsız oynayanı

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
ya para verip oyunu satın alıyorlar ya bende pek bilmiyorum bu world of warcraftı onun için.Ya işte full sürümü müdür yoksa serial mi satın alacak öle bişeydi

McToLqA

Üye
4 Ara 2009
73
0
bn buldum bitane, yeni daha açılmamıs kutusunda, simdi kuruorm ama 10 days free dio gerisini nası yapcam? burda yazmıo baska kod

egex38

Yeni üye
27 Tem 2010
41
0
31
Kayseri
bir arkadas wow orjinali parayla satın aldı koca bi kutu halinde geldi içinde kullanım kılavuzu fln vardı cd den nasıl kurulacagı fln yazıyo kutunun içinde key cıktı onla kurdu fln sonrasındada para vermedi oyunun basında heralde alırken keye bi para veriyolar baska da para istemiyor ama crack varmıdır bilmiyom...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.