Sinyal Gücü Çok İyi Ama İnternet Çok Yavaş..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByOPTIMIST

Yeni üye
20 Ağu 2011
47
0
Merhaba Arkadaşlar..Yine ben.:D
Masaüstü Bir PC'm var.İnternet bağlantısıda wireless.Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım.Dün akşamdan beri böyle..
Sinyal gücü çok iyi ama internet tam tersi çok yavaş.:diabloFacebook felan hemen hemen nerdeyse 5 dk da yükleniyor.. :D
Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor ve çözümü nedir?Biliyorsanız söyleyin lütfen arkadaşlar..
Şimdiden Teşekkürler.:)

Kadirowsqi

Üye
21 Ağu 2011
215
0
İstanbul
Şimdi Şöyle Bi Olay İzah Edicem Başıma Gelen

Laptop Kullanıyorum Wireless'ten Bağlantı Kuruyordum Bi Arkadaştan Arkadaşın Modemi Ttnetin Ücretsiz Olarak Verdigi Huawei Modemler .. Sinyal Cok Zayıftı Bende Wifi Adaptörü ALdım Sorun Düzeldi Daha Sonra Adaptör Bozuldu ..

Arkadaşla Karar Verdik Modemi Degiştirmek için 130 TL'ye Airtes Air Modeli Bi Modem Aldık Kurduk Aynı Sendeki Sorun Oldu Sinyal Gücü 3-4 Seviye Fakat Net Cook Zayıf 10 Gün Kadar Böyle Oldu Sonunda Modemi İade Ettik ..

Belki Biraz Yardımı Olur Diye Yazdım Bunları :)

J3LaDe58

Katılımcı Üye
20 Ağu 2011
288
0
bende bi wireless adaptör kullanıcısıyım ama ben etraftaki ağların şifresini kırıp nete bağlanıyorum bendede ara sıra bu sorun oluyor cünkü ağda cok fazla kişi oluyor bnm tavsiyem tcp/ip den ipi kendin vermen eger ip cakısması olursa dns kullan derim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.