Sıradaki Adımım Ne Olmalı

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
Merhaba Arkadaşlar Bugüne Kadar Sadece Kendi Çıkarlarım İçin Bir Şeyler Öğrendim Sizlerden Öncelikle Öğrendiğim Şeyler Şunlar ;

-İnstagram Hack (10'larca Arkadaşımın Ve Kız Arkadaşlarımın Hesabını Çaldım)
Dipnot: Pişmanım Bence Bazı Şeyler Gizli Kalmalı

-Rat programları ve Trojen (Size Şu Kadar Diyebilirimki Türkiyede Wolfteam Hilelerine İlk Trojen Atan Kişiyim Denebilir Hiç Abartmadan 100'lerce Kişinin Hesabını Ve Birçok Bilgisini Çaldım)
Dipnot:(Bundan Pişman Değilim Çünkü Saldırdığım Kitle Oyunlarda İnsanların Hakkını Yiyen Çocuklardı)

-BruteForce (Bugüne Kadar Sadece 1 Tane Siteye İndex Atabildim)

-Photshop Bilgim Banner,3D Intro Ve Animasyon Yapıcak Kadar Var

-HTML Bilgim Var Index Yapıcak Kadar

-Herhangi Bir Dil Öğrenmedim Ve Öğrenmek Çok İstiyorum Ama Nerden Başlayacağımı Bilmiyorum

Sizlerden Öğrendiğim Şeyler Bunlar Ve Sadece Kendi Çıkarlarım İçin Kullandım Ama Artık Grubumuzun Misyonu'na Uygun Bir Şekilde Hareket Etmek İstiyorum Bunun İçin İlk Adımım Ne Olmalı Bana Bir Yol Çizermisiniz Artık Bende Size Bişeyler Katmak İstiyorum.

-Önceliğim Program Yazmak Veya Site Hacklemek

Şimdiden Hepinize Teşekkür Ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
-Bir dil öğrenmenin farklı yolları vardır. Öncelikle Web - Masaüstü kodlama dillerinden birini seçeceksiniz. Masaüstü kodlama dilleri ile .exe programları yapabilirsiniz, scriptler yazabilirsiniz. Ama Web kodlama dilleri ile Web Hack yapabilirsiniz bunu biliyorum. Web kodlama dillerine pek girmediğim için fazla bilgi veremeyeceğim.

Web kodlama dilleri;

C#, VB.Net, PHP, Java, Xml, Asp.Net, CSS, HTML

Masaüstü kodlama dilleri;

Java, C, C#, C++, Python, Perl, Java,

-Grubun misyonuna uymak istiyorsan bir White Hat gibi davranmalısın. Kişinin sistemine sızdın ya, önceliğin kişinin bilgilerine ulaşmak değil, kişiye trojan, rat gibi uygulamaları açmaması gerektiğini anlatmaktır.

-Program yazmak için bir dil öğrenmek mecbur. Site heyklemek içinse Web Hack konularını araştırman gerek. Anlatmaya çalışsam bu yazı çok uzar.

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
-Bir dil öğrenmenin farklı yolları vardır. Öncelikle Web - Masaüstü kodlama dillerinden birini seçeceksiniz. Masaüstü kodlama dilleri ile .exe programları yapabilirsiniz, scriptler yazabilirsiniz. Ama Web kodlama dilleri ile Web Hack yapabilirsiniz bunu biliyorum. Web kodlama dillerine pek girmediğim için fazla bilgi veremeyeceğim.

Web kodlama dilleri;

C#, VB.Net, PHP, Java, Xml, Asp.Net, CSS, HTML

Masaüstü kodlama dilleri;

Java, C, C#, C++, Python, Perl, Java,

-Grubun misyonuna uymak istiyorsan bir White Hat gibi davranmalısın. Kişinin sistemine sızdın ya, önceliğin kişinin bilgilerine ulaşmak değil, kişiye trojan, rat gibi uygulamaları açmaması gerektiğini anlatmaktır.

-Program yazmak için bir dil öğrenmek mecbur. Site heyklemek içinse Web Hack konularını araştırman gerek. Anlatmaya çalışsam bu yazı çok uzar.

C#, VB.Net bunlarla başlayacağım o zaman hocam bunlar bana daha kolay geliyor birazcık altyapım var bu dillerde. Değerli Yorumunuzdan Dolayı Teşekkür Ederim.

Öncelik Algoritmaları Öğren mantık geliştirmen gerekiyor..

Aynen Hocam İlk Olarak Onları Araştırıcam Mantığı Kavrarsam Daha Hızlı Öğrenirim Hemde Hırs Yaparım.

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
Ilk python ile baslayabilirsin sonrasinda vb.bet ile devam etmeni sonra java en son da c dillerini ogrenmeni oneririrm

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
Yazabilirsin örneğin linux u ele alalim linuxta işlevsel hack programlarinin cogu python degil mi ornegin sqmlap programi kaynak kodu python a dayanir ama tabiki bu program yazma sureci kolay olmayacak

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
Yazabilirsin örneğin linux u ele alalim linuxta işlevsel hack programlarinin cogu python degil mi ornegin sqmlap programi kaynak kodu python a dayanir ama tabiki bu program yazma sureci kolay olmayacak

Anladım hocam demek istediğinizi sağolun beni bilgilendirdiğiniz için.

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
Sormak istedigin bir soru olursa özelden mesaj atabilirsin cevabini aldinmi yoksa konu hala yorumlara acik dursunmu

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Merhaba Değerli Üyemiz,

Kali Linux Kulübü'ne ve misyonlarına bakmanızı tavsiye ederim. Sanırım kendinizi geliştirebilirsiniz.

SaygılaR

Ceen

Üye
29 Tem 2017
219
0
Bence kendine sadece bir yol belirlemelisin. Ve o alanda uzmanlaşmalısın. Her yemekten bir lokma alıp gerisini çöp etmek israftır. Onun yerine tek tek yavaş yavaş hazmetmelisin.

alp568

Yeni üye
2 Tem 2013
18
0
Kardeşim bence Türkçe içerik olarak en geniş kapsamlı python programlama kitabı budur. Okumanı, sindirerek okumanı, mümkünse çıktı almanı, üzerini çizerek ve bol tekrar yaparak bitirmeni öneririm bir yazılımcı olarak:
https://belgeler.yazbel.com/python-istihza/

Ve bu kitap yazarlar tarafından yayınlanmış, tamamen ücretsiz bir ekitap. Yani telif hakkı gibi bir endişen olmasın.

Python'la Program Yazabilirmiyim? Veya Yazarsamda Ne Kadar Sağlıklı Ve Kapsamlı Olur.

Python ile oyun bile yapabilirsin. Örnek verecek olursam blenderda dahi python ile çalışan bir oyun motoru mevcut :)

trackhardd

Yeni üye
6 Tem 2013
13
0
Hazır rat kullanmak, instagram hesapları çalmak, brute force ile site patlatmak, iki html ile index yazmak.
Bunlar marifet değil.

Soruya gelince yapay zeka uygulamaları yapmak istemiyorsan python gereksiz bir dil.Masaüstü programlama için c# öneririm, webde birşeyler yapmak istiyorsan da node js öğren derim.

Son düzenleme:

Piyade1

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
436
0
Nereye
Merhaba Değerli Üyemiz,

Kali Linux Kulübü'ne ve misyonlarına bakmanızı tavsiye ederim. Sanırım kendinizi geliştirebilirsiniz.

SaygılaR

Başvurdum Hocam.

Bence kendine sadece bir yol belirlemelisin. Ve o alanda uzmanlaşmalısın. Her yemekten bir lokma alıp gerisini çöp etmek israftır. Onun yerine tek tek yavaş yavaş hazmetmelisin.

Aynen dediğiniz gibi hocam hiçbir başladığım işin sonunu getirmedim hep başka bir yere atladım

Hazır rat kullanmak, instagram hesapları çalmak, brute force ile site patlatmak, iki html ile index yazmak.
Bunlar marifet değil.

Soruya gelince yapay zeka uygulamaları yapmak istemiyorsan python gereksiz bir dil.Masaüstü programlama için c# öneririm, webde birşeyler yapmak istiyorsan da node js öğren derim.

Eleştiriniz için teşekkür ederim hocam node js'yi araştırıcam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.