Sistem Bakım Onarım Programları PC yi Bozdu

Tatreks

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
264
0
Arkadaşlar ben Advanced Sytem Care programını 2 kere kurdum ve 2 sinde de format atmak zorunda kaldım.

1. sinde bilgisyarda nerdeyse hiçbir şey düzgün çalışmadı ve mecburen format attım 2. sinde ise hiçbir şey olmadı ancak kapatıp daha sonra tekrar açtığımda açılmadı ve format atmak zorunda kaldım.

Acaba pc de mi sorun var ya da ben mi yanlış kullanıyorum yoksa gerçekten bu proramların bu tarz zararları var mı?

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Kardeşim riski üzerine alıyorsun kurarak. Bendede Driver Booster mavi ekran hatası verdirdi başlangıç onarma ile tamir ettim çok şükür.

CCleaner kullan. Bence Advanced SystemCare pek işe yaramıyor. Yükledim sadece oyun modu çalışıyor. Onun dışında yaptıklarını CCleaner de yapar.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Aynı zamanda pc de CCleaner de bulunuyordu bundan dolayı olabilir mi?

Olabilir ama benim bilgisayarda 3-4 tane bakım programı var nediyon :D Daha çökmedi de.

Fakat ondan da olabilir olacağını sanmam Vista falan kullanıyorsan hemen 7'ye geç derim.

CCleaner kalsın Advanced SystemCare benim bilgisayarımda RAM israfından başka bir şey değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.