Sistem Bilgilerim Yeni aldığım bi laptop Nasıl iyimi

Visual Basic

Katılımcı Üye
15 Eki 2011
393
0
merhaba teşekkürler yorum yapan herkese
yeni aldım 600tl para verdim
hp dv6 215-et ısınma sorunu yok bi bkarsanız nasıl bi bilgisayar 5-6 senelik galiba

Lgk3yj.jpg
[/url][/IMG]

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Açıkçası o kart yaklaşık 9400GT gibi bir şey.Belki biraz daha iyi.
Oyun oynanır mı?
Evet oynanır ancak düşük ayarlarda 20-30FPS arası en iyi ihtimal.
Ram ve işlemci yönünden gerçekten güzel 6GB+İ5 iyi sistem.600TL bana kalırsa uygun fiyata almışsın.Normal işlerini göreceğini umuyorum hayırlı olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.