sistem dosyalarına virüs bulaştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yamasen

Yeni üye
13 Kas 2008
48
0
bilgisayarda virüscanlar yakaladım ve bunları karantinaya aldım yalnız sistem dosyalarına bulaşmış bunları nasıl silebiliriz veya silersek neler olur.Şimdiden teşekkürler

eray88

Üye
11 Ağu 2008
176
0
system gitmiş kardeş bi format at ama virüsün amvo veya patron gibi bişi ise işin zor d diskini kurtarmak için biz hackerler virüslerle uğraştığımız için bizim başımıza çok geliyo böle şeyler ama temizlemesinide iyi biliyoz eğer patron türü bişi varsa mini xp yi tavsiye ederim cd üzerindeki windowsu açtığın için normalde saklanan virüsleri görüyosun ve sile biliyosun ram da olsa bile kolay gelsin

yamasen

Yeni üye
13 Kas 2008
48
0
valla herhalde format atacağız patron virüsü yedim dracula sildi ama sistem dosyasını da sildim yanlışlıkla şimdi bilgisayar kapanmıyor devamlı yeniden başlatıyo kendiliğinden hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.

eray88

Üye
11 Ağu 2008
176
0
ntdlr dosyası gitmiş bi ara benimde olmuştu pc o dosyayı bulup yerine attım ama bir kez açıldıktan sonra eski hale dönüyo format at ama söleyim d diskinide kontrol et orayada yerleşmiştir

byundertaker

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
370
1
system gitmiş kardeş bi format at ama virüsün amvo veya patron gibi bişi ise işin zor d diskini kurtarmak için biz hackerler virüslerle uğraştığımız için bizim başımıza çok geliyo böle şeyler ama temizlemesinide iyi biliyoz eğer patron türü bişi varsa mini xp yi tavsiye ederim cd üzerindeki windowsu açtığın için normalde saklanan virüsleri görüyosun ve sile biliyosun ram da olsa bile kolay gelsin

arkadaşım istersen abartma sonuçta yenisin...

Çözüm: Nod32 kur tarat ne çıkarsa sil nod32 tüm virüsleri siler bilgisayara zararı yoktur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.