Çözüldü sistem hızlandırıcı programlar

ayvaz09

Üye
2 Haz 2013
60
0
sistem hızlandırıcı programlar hakkında sorum olacaktı mesela advanced system care bu ve benzeri programlar gerçekten işe yarıyormu ? androidde clean master vardı sadece anlık bi hızlandırma yapıyordu 2 3 de gereksiz dosya sildiğini söylüyordu ama bi uygulama fln yüklemeden bu dosyaar nerden geliyordu anlamıyodum neyse gerçekten işe yarıyormu bilemiyorum yarıyorsa bildiğiniz pc veya telefon için program var mı sağlam şimdiden teşekkürler :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Bu gibi programların yararı var mı? Emin olun her program bir ihtiyaç nedeni ile var mesele bize hitap edip, etmemesidir. Örnek olarak bende Advanced SystemCare PRO programı kullanıyorum özellikle gelişmiş program kaldırma özelliğini kullanıyorum. Bu sayede bilgisayarımdan göç etmiş program yada oyunun kayıt dosyaları, silinemeyen dosyaları bilgisayarımda kalmıyor. Mesele bilinçli kullanmaktan ibarettir. :)

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
Bu gibi programların yararı var mı? Emin olun her program bir ihtiyaç nedeni ile var mesele bize hitap edip, etmemesidir. Örnek olarak bende Advanced SystemCare PRO programı kullanıyorum özellikle gelişmiş program kaldırma özelliğini kullanıyorum. Bu sayede bilgisayarımdan göç etmiş program yada oyunun kayıt dosyaları, silinemeyen dosyaları bilgisayarımda kalmıyor. Mesele bilinçli kullanmaktan ibarettir. :)

Kesinlikle katılıyorum :RpS_thumbsup:

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Advaced System Care kullan. Disk birleştir, temizle. Önemli güncellemeleri yap. Drive Booster 2 kullan. Malwarebytes ile temizle bilgisayarıö Gerekirse en son Combofix ile zararlı yazılımlardan kurtul.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.