Windows Sistem yüklenirken sürücülerim yüklenmiyor

Hacker 1453

Yeni üye
7 Eki 2019
19
0
Elazığ
Herkese hayırlı günler,
Windows 8.1 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. Bugün öğleden sonra bilgisayarım yüklenmemeye başladı. Kasa çalışıyor ama sistem yüklenmiyordu yani. Biraz uğraştıktan sonra bilgisayar ayarlarını sıfırlayıp sonunda bilgisayarı açtım. Ancak şimdi de sistem yüklenirken ihtiyacım olan sürücüler yüklenmiyor. İntel HD Graphic, telefonu usb ile baplsyınca okuması gereken sürücü gibi. Sabahtan beri uğraşıyorum ama bir çözüm bulamadım, anlayan varsa bir el atabilir mi lütfen

Hacker 1453

Yeni üye
7 Eki 2019
19
0
Elazığ
Herkese hayırlı günler,
Windows 8.1 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. Bugün öğleden sonra bilgisayarım yüklenmemeye başladı. Kasa çalışıyor ama sistem yüklenmiyordu yani. Biraz uğraştıktan sonra bilgisayar ayarlarını sıfırlayıp sonunda bilgisayarı açtım. Ancak şimdi de sistem yüklenirken ihtiyacım olan sürücüler yüklenmiyor. İntel HD Graphic, telefonu usb ile baplsyınca okuması gereken sürücü gibi. Sabahtan beri uğraşıyorum ama bir çözüm bulamadım, anlayan varsa bir d
Herkese hayırlı günler,
Windows 8.1 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. Bugün öğleden sonra bilgisayarım yüklenmemeye başladı. Kasa çalışıyor ama sistem yüklenmiyordu yani. Biraz uğraştıktan sonra bilgisayar ayarlarını sıfırlayıp sonunda bilgisayarı açtım. Ancak şimdi de sistem yüklenirken ihtiyacım olan sürücüler yüklenmiyor. İntel HD Graphic, telefonu usb ile baplsyınca okuması gereken sürücü gibi. Sabahtan beri uğraşıyorum ama bir çözüm bulamadım, anlayan varsa bir el atabilir mi lütfen
Deneyip de sonuç alamadığım yöntemleri paylaşayım:
Öncelikle aygıt yöneticisinden gir sürücü yükle güncelleştir falan girmeyin o toplara aygıt yöneticisinde sürücünün kendisi ortada yok, sürücü eklemek için intel'in tüm sürücülerini tarattım ama aradığım İntel HD Graphic sürücüsünü bulamadım.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,992
5
1,086
Kayseri
Merhabalar,

Windows 10'da aynı sorun yok isterseniz Windows 10 kurabillirsiniz. Onun dışında tek tek kurmanız gerekmekte.

İyi günler dilerim.

tfkaradam

Yeni üye
28 Haz 2021
24
2
Herkese hayırlı günler,
bir adet USBye windows kurup pc açılırken BİOS ayarlarına gidip işletim sistemini tekrar kurabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.