Çözüldü Sistemim gta 5 i kaldırır mı?

melih45028

Yeni üye
15 Haz 2020
3
0
Evet arkadaşlar sistemim aşağıda yazıyor lütfen yardım edin ona göre gta 5 alıcam

4 GB RAM (Kullanılabilir 3,89)
Nvidia GT 710M
İntel Hd Graphics 4000 (2 gb) ve (1.80 ghz :mutsuz)
500 GB HARDDİSK

Acil cevap verin lütfen bilgisayarım GTA 5 i kaldırır mı bu sistemle
(EN DÜŞÜK AYARLAR İLE)

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 Nis 2019
1,653
10
3
Geçmişten...
GTA 5 minimum sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri,
İşlemci: İntel Core 2 Quad, Q6600,
Bellek: 4 GB,
Ekran kartı: NVIDIA 9800 GT 1 GB,
Ses kartı: 0 directX 10 uyumlu,
Sabit disk alanı: 80 GB,

Büyük bir ihtimal oynayamazsınız

darklord01

Üye
18 Mar 2018
184
7
merhabalar

Sisteminiz gta5 oyununu çalıştırır ve oynatır fakat görüntü ayarlarını düşürmeniz lazım aksi taktirde donmalar olacaktır.

Aynı bilgisayarda donmadan oynamak için ise geforce now sitesini kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Eger ki geforcenow sitesinde rock star mevcut ise donmadan oradan ful görüntü ayarları ile oynayabilirsiniz.

İyi forumlar..

Hydoxus

Yeni üye
19 Eki 2019
15
1
Ⱨ₳₵₭ĐɆⱤ₮;9116378' Alıntı:
GTA 5 minimum sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri,
İşlemci: İntel Core 2 Quad, Q6600,
Bellek: 4 GB,
Ekran kartı: NVIDIA 9800 GT 1 GB,
Ses kartı: 0 directX 10 uyumlu,
Sabit disk alanı: 80 GB,

Büyük bir ihtimal oynayamazsınız

GT 710 GT 9800'den eski mi?

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
melih45028
kur dene 90 gb en az boş alan oluştur , minimumda bile en düşükte donar kitleme yaşatır, hem işlemci hem ekran kartı hem ram yükseltmen lazım, ben kendi leptopumdan biliyorum masaüstü mü, bide satın alma bedava epic games verince almadınmı ,yada korsan indir torrentten aynı harita görev silah ondada var, tek online oynama yaptırmıyo

melih45028

Yeni üye
15 Haz 2020
3
0
i7 2.40 Ghz
8 Gb Ram
Nvidia Gt 650M

gibi eski bir sistemim var ben en düşük ayarlarda oynayabiliyorum.

i7 2.40 ghz ve 8 gb ram ın var daha ne istiyorsun olan var olmayan var :mutsuz

Çatur çuturda oynadım oynatmaz,açmaz veya donar diyenlere mesajım

hiç de kasmadı en düşük ayarlarda 50-60 fpsde oynayabildim ben de anlamış değilim

Yorumlarınız için teşekkür ederim. <3

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.