sistm çetele dosyaları

ecaz

Yeni üye
17 Ara 2012
41
0
öncelikle herkeze gğnaydın. Kardşim dün bi program kurmuş ve laptopa öyle bir virüs bulaşmış ki yapacağım şeyleri benden önce tahmin edip engelliyor sanki :) şu an programın adına bakacaktım bakamıyorum. kablosuz ağ bağlantısını silmiş virüs programını durdurmuş açılmıyor sistem geri yüklenmiyor.İnternetten online virüs taraması yapamıyorum başka bir virüs programı kuramıyorum advancef system care kuramıyorum bir tek şimdi cclener kurabildim analiz yaptı ve sistem windows çetele dosyaları diye 2 dosya çıktı fakat silinmiyor.format atmadan kurtarabilirmiyiz? Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler...:RpS_blushing:

EoA

Üye
5 Ocak 2013
61
0
Lüleburgaz
Güvenli modda çalıştırmayı denedinmi belki o zaman internetten tarama yapabilirsin.
Formatı eski windowsun üstüne kur tüm programları tekrar yükle tabi eski setuplarıyla değil yeni indir.
Eski hiçbir .exe uzantılı dosyayı açma sağlam bir antivirüsle sistemi temizle sorun kalmayacaktır.

DRSC

Üye
5 Ocak 2013
154
0
kardeşim clenear dan o programı bulabilir ve cleaner dan kaldırabilirsin cleaner da sistem geri yükleme ve araçlar yazar oraya bi bak olmzsa format atalı uzun zaman olduyssa formatda atabilirisn

ecaz

Yeni üye
17 Ara 2012
41
0
güvenli modda çalıştırdım olmadı.o program bilgisayarda kurulu gözükmüyor ki kaldırayım :( emsisoftt antivirüs indirdim kurulmuyor hata veriyor. birde combofix deneyeyim bakalım ..:(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.