Site açıgı buldum bana ödül verirlermi

mehmetcan411

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
736
0
Nereyee..
nasıl bı banka olduguna baglı veya vermez sen nıye bızım acıklarımıza falan bakarmısın dersın amaa sen dersın ben whıte hat yanı beyaz sapkalı hackerım dersın belkı verırler

themagicword

Kıdemli Üye
8 Tem 2014
2,068
2
Sql açığı buldunda önemli olan açığın kullanılıp kullanılamaması.Bence hacklemeyi dene.Çok var açık olupda hatta onlarca olupda hack değeri olmayan :)

Centos 8

Uzman üye
14 Eki 2015
1,052
1
İstanbul
Sqlmap ile hackle admine de açığı buldum ben white hat hacker im . admin paneliniz . kullanıcı adı şifreniz . ........... Tl para verirseniz bu açığı kapatırım . tabi açığı bir uygulama ile taratıyorsun açığı kapatmayı bilemeyebilirsin. :l profosyanellerine danış. :)

Cazuz

Uzman üye
12 Tem 2014
1,039
0
Sqlmap ile hackle admine de açığı buldum ben white hat hacker im . admin paneliniz . kullanıcı adı şifreniz . ........... Tl para verirseniz bu açığı kapatırım . tabi açığı bir uygulama ile taratıyorsun açığı kapatmayı bilemeyebilirsin. :l profosyanellerine danış. :)

Gayet açıklayıcı oldu kardeşim eline sağlık :RpS_biggrin:

Nevermend

Üye
1 Ocak 2016
227
0
Dostum sanmıyorum çok tehlikeli çünkü siteyi izinsiz tarattırıyosun zaten ilk suçu işlemiş oluyosun bunu yapan siteyide hackler sistemide çökertir diye terse düşebilirsin dikkat et

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Beyler bir bankanın sgl açıklarını buldum bildirsem bize 10 20 tl ateşlermiler 15 e yakın haylen buluyor

Onlar muhtemelen bir program yardımı ile taranmış açık ve hiç biri aslında gerçekte açık değil. Programla tarayıp her yazdığını açık kabul edecek olursak her sitenin minimum 20 açığı çıkar.

Gerçekten açığı varsa, o açıkla bir şey yapılabildiğini kanıtlaman lazım.. Ama yaparken suç işliyor olacaksın, yakalanırsın.

Basit bir programı çalıştırarak, kendileri güvenlik uzmanı şirketleri kiralayıp sitelerini kontrol ettiren bir bankanın açığını bulamazsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.