Site Açığı Nasıl Bulunur?

Doo9

Yeni üye
13 Mar 2016
33
0
Merhaba arkadaşlar sizlere çok merak ettiğim bir konuyu sorucam internetten baya bi araştırdım ama tam istediğim cevabı alamadım.Site açığını nasıl buluruz? Sitenin açığı olup olmadığını nasıl anlarız bir videoda arkadaş öğreyi denetle ile yapıyordu ama bu kadar basit olsa herkes açık bulur bunları merak ettim ve o arkadaş bir yer gösteriyordu açık diye öğeyi denetle ile açık bulunurmu?

KayraWater

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
631
0
ankara
1. olarak konu yeri yanlış ikinci olarak isye safe 3 actunex programlarını deneye bilirsin ancak önce açık türlerini ve nasıl kullanıldıklarını öğrenmelisin

Doo9

Yeni üye
13 Mar 2016
33
0
benim amacım açıkları kullanmak değil sadece merak ediyorum açık bulup saldırı yapmıcam ayrıca öğeyi denetle ile açık bulanlar var bu kadar kolaymı yani bu iş öğeyi denetle ile bulunurmu en merak ettiğim konu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.