site açma hakkında

ByFataLTR

Üye
28 Eki 2012
118
0
arkadaşlar şimdi benim aklımda bir site açmak var nasıl bir site onuda söyleyeyim blog tarzı yani milletin en çok aradığı programları filan yükleyecem millette bu sayede indirebilecek ama aklımda bir kaç soru var şimdi
1.programları yüklersem telif yer miyim
2.bu site scriptte dahil olmak üzere bana ne kadara patlar
3.site bi süre sonra tuttu diyelim bu kazandığım parayı nasıl çekebilirim
anlayan varsa bi yardımcı olabilir mi bana

DyNoger

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
356
0
1-sorun çıkmaz diye düşünüyorum pek bilgim yok ama genelde sitelerin en altında yazı olur verdiğim örnekteki gibi eklersen iyi olur.
Kod:
Copyright @ 2013-2018 www.Fullprogramlarindir.com Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Telif Hakkı veya Advertising mail Reklam için. iletişim: bilgiabuse@gmail. com
2-scripti ücretsizde bulabilirsin her yerde var 100-200tl gibi bir fiyatada sağlam bir site açabilirsin.
3-sitede reklamlardan ve link kısaltmalardan kazanırsın reklamlar için adsense link kısaltma için ise ister kendin bitane yapabilirsin ister birsürü siteden birini seçebilirsin.

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
1- Büyük ihtimalle yemezsin çünkü telif yiyen olsa onca siteler bulunmazdı.
2- Bedava bulabilir, kendiniz yazabilir ya da satın alabilirsiniz.
3- Belli bir görüntülendikten sonra Adsense bağlayabilir. Paypal gibi şeylerle çekebilirsiniz.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
arkadaşlar şimdi benim aklımda bir site açmak var nasıl bir site onuda söyleyeyim blog tarzı yani milletin en çok aradığı programları filan yükleyecem millette bu sayede indirebilecek ama aklımda bir kaç soru var şimdi
1.programları yüklersem telif yer miyim
2.bu site scriptte dahil olmak üzere bana ne kadara patlar
3.site bi süre sonra tuttu diyelim bu kazandığım parayı nasıl çekebilirim
anlayan varsa bi yardımcı olabilir mi bana

1. Paylaştığın programa göre değişir. Ama tabiki yasal olmayan bir iş yapiyorsun ve telif gelebilir.
2.Piyasa böyle site çok zaten. Hazır scriptleri de vardı yanlış hatırlamıyorsam. Domain ve hosting alip o hazırları da eklersen pek bir masrafın olmaz. Domain fiyatları tr de baya arttı. 56. TL şuan baktığım kadarıyla. Goddady den alırsan kampanyası devam ediyorsa çok daha ucuza alabilirsin. Hosting keyfine bağlı 20 30 a da var 500 e de sen seç.
3. Reklam verirsin ve bu reklam ücretleri banka hesabına yatar.

Petroff ``

Kıdemli Üye
6 Haz 2014
2,257
1
domain + hosting 50 60 a halledersin scriptte googlede biraz arasan mevcut dostum biraz html felan bilgin varsa kendine göre editle sitede paylaşım yaptıkça hitin artar reklam felan alırsın siteye

HackerDodo

Kıdemli Üye
17 May 2016
2,217
1
Las Vegas
Siteyi Bedavaya Getiririm.

Telif İçin Hak Talebinin Sitesinden İndirtirirsen Sıkıntı Çıkmaz ( Sen Bilirsin Yinede)

Özel Blog Scrıptı Istersen Bıraz Para Ister Ama Sızdırabılırım Sana ^^

Artruz

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
408
3
Evren
Kısaca şunu düşün günümüzde bir çok android ve MMORPG olmak üzere tüm oyunların crackli versiyonları bulunmakta en kötü koca metin2 wolfteam gibi oyunların hilelerini yapıyorlar sorun olacağını sanmıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.