Site Açma Hk

GibiWalker

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
388
0
Belirsiz
Beyler öncelikle merhaba.Ben site açmak istiyorum.Bu sitede çanta tişört falan satmak istiyorum herşey hazır ama ben bu şeyleri nerden temin edebilirim? Nasıl temin edebilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

nezirer

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
502
0
88.250.249.1
Merhaba hocam ilk siteyi açmak için bir domain almalısınız uyguna var 5 lira civarına sonra hosting alıyorsunuz sonra alışveriş sitesi için admin panelli site alıyorsun ya da özel yaptırıyorsun ya da ücretsiz var ise indirip kuruyoruz site hazır ürünleri yüklüyorsunuz ya da godadyden 5tl ye domain alıp wix.com dan premium hesap alıp domaini bağlıyoruz orda hazır satış şeyleri var ordan ürün ekleyip satabilirsiniz çok basit oluyor....

'Warrior

Uzman üye
15 Mar 2017
1,055
1
27
WİSTAN
Beyler öncelikle merhaba.Ben site açmak istiyorum.Bu sitede çanta tişört falan satmak istiyorum herşey hazır ama ben bu şeyleri nerden temin edebilirim? Nasıl temin edebilirim ?

Host ve domain al GoDaddy'den . daha sonra OpenCart scriptini indir internetten. İçindeki dosyaları ftp'den siteye at. Ancak bunun için bir veritabanı kurmalı ve indirdiğin scriptin içinde config vs. gibi dosya varsa oraya bilgileri gireceksin. Youtube'de Script Kurulumu diye aratırsanız çıkar.

GibiWalker

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
388
0
Belirsiz
Merhaba hocam ilk siteyi açmak için bir domain almalısınız uyguna var 5 lira civarına sonra hosting alıyorsunuz sonra alışveriş sitesi için admin panelli site alıyorsun ya da özel yaptırıyorsun ya da ücretsiz var ise indirip kuruyoruz site hazır ürünleri yüklüyorsunuz ya da godadyden 5tl ye domain alıp wix.com dan premium hesap alıp domaini bağlıyoruz orda hazır satış şeyleri var ordan ürün ekleyip satabilirsiniz çok basit oluyor....

kardeşim yarın domaini alıcaz hostinger dan business ama biz satacağımız malı nerden temin edebiliriz onu soruyoruz :) bir bilginiz varsa yazarmısınız?

nezirer

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
502
0
88.250.249.1
kardeşim yarın domaini alıcaz hostinger dan business ama biz satacağımız malı nerden temin edebiliriz onu soruyoruz :) bir bilginiz varsa yazarmısınız?

Hostinger bussines bende bir akrabam için kullandım hoodie ürünler satıyordu sonra battı :D birde malı fason iş olarak ürettirdi lirasınız ya da Çin'den istediğiniz etikette çok ucuza ürün getirebilirsiniz ya da toptancı çarşısı varsa oradan bakabilirsiniz toplu ürünlere

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.