site admin/pass ~ 4

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
admin paneli değil çünkü orası, normal bir üye kayıt olmuş buyrun kayıt olma yeri

Kod:
http://www.hexonline.co.uk/Signup.php

noodie

Üye
1 Tem 2009
51
0
Burda Login Bypass Kullanman Güzel :)

Ama Panelde Bir Şey Yapılmıyor :)

Bölüm amacı ve kuralları gereği ben sadece paylaşım yapıyorum :) Gerisi size kalmış :) Yoksa index basmakla uğraşsam 500 siteden fazla index basar yayınlarım , benim amacım daha çok pratik yaparak bu konuda kendimi daha ileri derece deneyim kazanmaya çalışıyorum hepsi bu :) yorumun için yinede teşekkürler.
iyi forumlar

zekibb18

Katılımcı Üye
31 Ağu 2015
883
0
Bölüm amacı ve kuralları gereği ben sadece paylaşım yapıyorum :) Gerisi size kalmış :) Yoksa index basmakla uğraşsam 500 siteden fazla index basar yayınlarım , benim amacım daha çok pratik yaparak bu konuda kendimi daha ileri derece deneyim kazanmaya çalışıyorum hepsi bu :) yorumun için yinede teşekkürler.
iyi forumlar

500 Siteyi kim kaybetmişde siz buldunuz hocam, birazdaha aşşağıdan salsaydın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.