Site Admini İle Mesajlaşırsak Bilgilerimizi Elde Edebilirler mi?

Stringer

Yeni üye
15 Eki 2020
9
0
31
selam arkadaşlar. benim bir sorum olacak. ben bir youtuber tavsiyesi ile bir siteye gittim. orada site adminlerinden 2 kişi bana mesaj attı " yardım edebilir miyiz?" diye. ben de cevapladım. acaba onlara karşılık verdim diye benim cihazımdan (ip,ID vs.) bilgilerimi alma imkanı var mı? varsa nasıl anlarım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByATc2002

Üye
30 Mar 2019
55
1
Cevap: bir küçük soru

Aslında İP leri öğrenmenin bir sürü yolu var. İP ni öğrendiklerini sana herhangibi bir atack yapmadıkları sürece anlayamazsın.
Eğer anlanıyorsada fazla bilmiyorum.

unknown1923

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
339
57
Türkiye

Zaten IP bulsunlar adresine kadar çıkar link atarlar linke tıklayıp kurarsın sonra tıkladığın an bilgisayarına telefonuna isterlerse zarar verebilirler özellik ile bilmediğin linkler gelirse tıklama .
İyi forumlar dilerim:mahcup::mahcup::mahcup:

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47

İnternete sitesi giriş yaptığınız anda internet sağlayıcınız üzerinden size sunulan ip o siten adminleri tarafından görülmektedir eğer cokieslere izin verdiyseniz cokieslere kalan bilgilerinizi almış olabilirler.

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
972
84

Merhaba Değerli Üye;

Bahsettiğiniz Bilgiler Zaten Her Siteye Girdiğinizde Kaydedilir. Örneğin İnstagrama Ait Gizlilik Politikalarından Biri;

Ürünlerimizi kullanmanız sırasında sağladığınız içerikleri, mesajları ve diğer bilgileri toplamaktayız. Bir fotoğrafın çekildiği konum veya bir dosyanın oluşturulduğu tarih gibi, sağladığınız içerikteki veya içerik hakkındaki bilgiler (**** veriler gibi) buna dahil olabilir.

Anlıyacağınız Her Sitede Met@ Bilgileriniz Tutulur. Sorun Değil Bunlar.

İyi Forumlar Dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.