Site çökerten program arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kroniq07

Yeni üye
15 Şub 2012
22
0
Site cokertme Programı Filan varmı ya :( varsa verebilirmisiniz Lüfen arkdaslar

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZeRooCooL

Kıdemli Üye
31 Ocak 2012
2,629
1
Ddos programları ile çoklu saldırılar yaparsanız hedefinize yavaşlatabilir hatta çökertebilirsiniz. Antirus programı ddos için iyi ve sağlam bir programdır.

EFENDIII

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
296
0
kardeşim başka blgisayarları zombi hale getirmen yada bir grubun olması lazım ddos programlarının yararlı olması için sql injection zor bir şey değil öğren günlük site hacklersin.adios

EFENDIII

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
296
0

küçük bir bilgilendirme yapayım bu programı indireceksin sonra siteye saldıracaksın saldırı başladıktan sonra siteye gireceksin acaba bir şey oldu mu?diye siteye giremeyeceksin sunucu hata verecek sakın siteyi çökerttiğini zannetme sadece senin pc'nde o site açılmayacak.yani siteye hiç bir zarar veremeyeceksin tek başına hiç bir işe yaramaz bu program/adios/üsteki arkadaşım beni yanlış anlama amacım yaptığın paylaşımı kötülemek değil bilgilendirme!

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
ddos atak tek başına bir işe yaramaz hatta çoklu bile yapsan çok zordur şahsen ayt nın ddosunu kullanıyorum başarılı sayılır ama dediğim gibi tek başına hiç bir işe yaramaz botnet salacaksın o zaman tamamdır

IamLeqenD

Yeni üye
15 Eyl 2012
15
0
Manisa- Turgutlu
|amLэqэnD*] :yo|amLэqэnD*] :yo|amLэqэnD*] :yo|amLэqэnD*]
Selamun Aleyküm Arkadaşlar
Bugün Sizlere Site Çökertmeyi Yazıcam. İlk Önce ( Başlat ) Menüsünden
( Çalıştır )ı Bulalım. Sonra ( Çalıştır )a Tıklayın Ve Ona ( cmd ) Yazın.
Sonra İsminiz Çıkacak. İsminizin Yanına www.örnek.com İstediğiniz Siteyi yazın ama Sonra yanına -t Koyunuz Boşluk Bırakıpda Koyun Sonra ( Enter )e Basın Ve Yine İsminizin Yanına Bu Sefer İsmizin Yanına ( ping ) yazıyoruz Sonra Boşluk Bırakıp www.örnek.com -t Koyunuz Sonra Tekrar ( Enter )e Basın Ve Saniye Çıkar Altta Kırılıyor Hayırlı Olsun.
( Eğer Yapamadıysanız Mesaj Atın ) :secret Al Kardeş Kendim Buldum İşine Yarar Fakat Beklersin biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.