site çökertme anti_rus 3.0

Dont4skmE

Üye
10 Eyl 2009
203
0
Sence Nereden Olabilir
anti-rus ile tek kişi bi siteyi anca biraz kapatırsınız oda 2-3 saat aralıksız saldırmaktır ve anti-rus calışırken yanında hiç bir program vs msn calışmamalıdır yanı cökertmek istedginiz siteye 5-6 kişi aralksız saldırın 2-3 saat içinde veya daha az bi süre diliminde site cok güclü bile olsa alırsınız aşagıya yanı tek kişi ile olucak iş degil

Masterhack24

Yeni üye
5 Tem 2009
3
0
valalha kardeş sende mantık yok oh ne güzel iş kur proğramı heckle siteyi bu kadar:d yav öyle osla her kes hacket olurdu

18 Ocak 2009
66
0
Arkadaşlar Bu Tür Programlar 1 kişiyle işe yaramaz 4 5 kişiyle 1 veya 2 saat saldırı yaparak işe yarar ya çökertir ya da siteye zarar verir yanlışsa yanlış diyin

ceomax

Üye
29 Eyl 2009
76
0
kardes paylasımın için saol aynı program bnde de var ve saldırmadığım site kalmadı Arkadaslara tevsiye ederim kullansınlar

serifoglu

Yeni üye
25 Nis 2009
42
0
Bu programı çoğu kez indirdim fakat bir işe yaramadı,daha fazla kişiyle saldırınca işe yaradığını söleyenler var ama...

ceomax

Üye
29 Eyl 2009
76
0
program için saol ve de program çalışır durumda denedim lütfen iftira atmayınız trojen kyloger fln v.b yoktur .....!!!!!!!!

kadirfeat

Üye
29 Kas 2009
98
0
birkaç yıl önce bende böyle bir program denedim işe yarıyor ama tam çökertme olmaz tabi.

kadirfeat

Üye
29 Kas 2009
98
0
birşey sormak istiyorum diyelimki geçici yada kalıcı olarak siteyi çökerttik bizi ip adresinden tespit edebilirler mi büyük bir site olsa bunu yaparlar mı? yani açıkçası bu konuda bi sakıncası olur mu???

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.