Site Çökertme ile ilgili Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demars

Yeni üye
25 Ocak 2010
17
0
Arkadaşlar benim gıcık olduğum bi site var admini sövdü bana o siteyi yavaşlatma veya çökertmek için bi program arıyorum lütfen verin

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

Spy' Man

Ziyaretçi
Arkadaşlar benim gıcık olduğum bi site var admini ana bacı sövdü bana o siteyi yavaşlatma veya çökertmek için bi program arıyorum lütfen verin ana bacı sövdü

ping ile web sitesi çökertme
ilk önce başlata tıklayıp çalıştır diorus ordan da cmd yasıyoruz
size siyah bir dos ekranı gelecek bu ekranda aynen şunları yasıyoruz.bunun anlamı şu demek ping attığımız web sitesine bir çok hatta baya fazla ping attığımız için server istekleri karşılayamaıp belli bir süre dayandıktan sonra serverde aşırı yawaşlama olacağından ya çöker ya da uzun süre kullanılamaz...
ping siteadı.com -t
örneğin: ping www.********.com -t

bozkurt97

Katılımcı Üye
8 Kas 2010
426
0

Siteyi önce cmd ile kontrol etmeden dos atak programlarıyla saldırı yapmak sonuca ulaşmayabilir.
Kontrol için;
Önce, başlat-çalıştır cmd
komut penceresine;
ping www.hedefsite.com -t
yapınız.Sonra istekler zaman aşımına uğramıyorsa dos attack araçlarına başvurunuz.Eğer istek zaman aşımına uğradı derse, bu programlar da bir işe yaramaz..Kolay gelsin..

'-M i r b e y'

Katılımcı Üye
13 Kas 2010
597
0
Bursa
Siteyi önce cmd ile kontrol etmeden dos atak programlarıyla saldırı yapmak sonuca ulaşmayabilir.
Kontrol için;
Önce, başlat-çalıştır cmd
komut penceresine;
ping www.hedefsite.com -t
yapınız.Sonra istekler zaman aşımına uğramıyorsa dos attack araçlarına başvurunuz.Eğer istek zaman aşımına uğradı derse, bu programlar da bir işe yaramaz..Kolay gelsin..

Hmm. Bunu bilmiyordum Teşekkür ederim.

demars

Yeni üye
25 Ocak 2010
17
0
ping ile web sitesi çökertme
ilk önce başlata tıklayıp çalıştır diorus ordan da cmd yasıyoruz
size siyah bir dos ekranı gelecek bu ekranda aynen şunları yasıyoruz.bunun anlamı şu demek ping attığımız web sitesine bir çok hatta baya fazla ping attığımız için server istekleri karşılayamaıp belli bir süre dayandıktan sonra serverde aşırı yawaşlama olacağından ya çöker ya da uzun süre kullanılamaz...
ping siteadı.com -t
örneğin: ping www.********.com -t

ßu dediğini 1 keremi yapıcam süreklimi ?

nero63

Yeni üye
4 Ağu 2011
1
0
slm arkadaşlar bu proğramı indiremiyorum BAYPARS TÜRK ATAK V4.0(+)
Baypars Port Tarayici v1.0 bana yardımcı olurmusunuz lınlerini bana mesaj atarak yollarmısınız sızden rıcam cok lazım bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.