Site Çökertme

CyberLocalTake

Katılımcı Üye
7 Şub 2010
351
0
İstanbul
Arkadaşlar Öncelikle Bi İndexs Sayfa Açıyoruz Onu Ağ Aağlantılarım Yerel Ağ Bağlntısı Orya Atıyoruz Ve Çıkan Soruya Hayır Diyoruz Ondan Sonra Yerel Ağbağlantılarına Girp Sitenin İsmini Yazıyoruz Örnek: www.acemizibiz.com Yazdıktan Sonra Hedefi Target Diyoruz Ve Sitemiz Çökmüştür Hayırlı Uğurlu Olsun Ha bu Arada Siteyi Çöketirken İp Adresinizi Silin Yoksa Hemen Yakalanırsınız Hadi Size Kolay Gelsin :)

orkunxx

Üye
6 Ara 2009
76
0
aynen index sayfa nne index kod mu yerleştiriyon napıyon la sen biraz acıkla kardeş anlamadık sen hanya diyon biz konya biraz dha acıkla lütfen

orkunxx

Üye
6 Ara 2009
76
0
index sayfası not defterinde yaptığımız kodları .html uzantılı kaydetdince çıkan internet sayfası gibi bişi mi

Burak_?

Yeni üye
8 Şub 2010
10
0
Teşekürler .... Paylaşım İçin Sağol Arkdaşlar Ben Yaptım Orda Detaylı Anlatmış Arkaddaş..... Anlamıyan Yapamaz Zaten Denemek İçin Kendi Sitemi Çökerttim İnanırmısızın....

free777

Kıdemli Üye
21 Eyl 2007
2,147
9
istanbul
bırakın bu boş işleri ona kalsa herkez hacker olur site çökertir.
ortalıkta site kalmazdı
bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış.

kmaiml

Uzman üye
5 Mar 2008
1,246
0
System32
Değerli arkadaşlar açtığım bu konuda sizlere bu çok konuşulan ve bahsedilen indexi anlatıcam.İl önce indexin web hackingle ilgili bişey olduğunu söyliym.
İndexi birkaç başlık altında inceliycez.

S-1)İndex nedir?

C-1)İndex ingilizce bir kelime olup Anasayfa anlamına gelmektedir Türkçemizde.

S-2)Anasayfa ile hackin ne alakası var?

C-2)İndex basmak diye çok kullanılan bir tabir vardır.Bunu illaki görüp duymuşsunuzdur.Hedef siteye index basmak demek,Anasaydasını
değiştirmek demektir.

S-3)Sitenin anasayfasını neden değiştiririz?

C-3)Siteye ilk girdiğimiz zaman girdiğimiz sitenin index'i yani anasayfası çıkar karşımıza.Biz bu indexi kendi belirlediğimiz
İndex ile değiştirisek siteye giren herkes bizim indeximizi görür.

S4)İndex nasıl bişeydir?

C-4)İndex birsürü kodlar ile yazılmış .html uzantılı bir dosyadır.Bunu kendinizin yazmsına gerek yok zaten size bi tane örnek vericem.

S-5)Kendi indeximizi nasıl hazırlarız?

C-5)site içinde [basit html kodları] isimli bir konu eklemiştim. buradaki kodlardan yararlanarak not defterinizde oluşturun. Sonra Dosya>Farklı Kaydet>index.html (dosya ismi) diye bi yere kaydedin.
Sonra indexinizi(index.html) açın bakın indexiniz.

S-6)indexim artık var şimdi onu nasıl basıcam..?

C-)Sİteye index basmak yani siteyi hacklemek her siteye göre değişir.Her sitenin başka açıkları vardır.Site açıklardan faydalanarak hacklenir ve index basılır.
Ben size şimdi yeni başlayanlar için en basit açığı vericem.Açığımızın ismi "iss açığı".

iss açığı basit bir açık olup hack'e yeni başlayan arkadaşlar için idealdir.

şimdi iss açığının anlatiym...

Başlat>Çalıştır'a

%WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F}

Bu kodu yazın.Ve karşınıza Web Klasörlerim çııcak.Oraya iss açıklı sitemizi yazalım.(örnek: http://www.aecu.coop)
Evet aynen böyle yazın http://www.aecu.coop olarak.Şimdi "ileri" diyin sonra "son".Bİr klasör oluştu.İçini açalım
İçine Kaydettiğimiz İndex.html dosyamızı(yani indeximizi) taşıyalım.İndx siteye yükleniyor...Ve oldu..Şimdi haklediğimiz sayfaya bakalım...
Bu arada hacklediğimiz sayfa www.aecu.coop/index.html oldu..

orkunxx

Üye
6 Ara 2009
76
0
yaw şöyle desenize bende index diyince farklı bişi sandım yafff fubarform v1.6 la hacklediklerimize nasıl göndeririz yaptığımız indexi fubar form da admin paneline girdiğimizde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.