site d-dos sorunu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rebillion

Üye
15 Nis 2012
66
0
arkadaşlar pkk siteleri var hackliyebilmem için ne tür d-dos atak terciğ ederseniz biliyosanız. yazınız lütfen bende var d-dos kodları ve programı sadece bildiğim bi ping yollamak bide bi program var yeni çıkmıs baktım fena değil de site hacklemek için kaç saat sürer.bide site hacklemek için yardım

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
arkadaşım hiç bir program çat diye siteyi hacklemez, hele ki ddos programları site hacklemek için değil siteyi yormak kullanım dışı bırakmak içindir. web server güvenliği kısmında site nasıl hacklenir bir çok yolla anlatılmıştır.

Rebillion

Üye
15 Nis 2012
66
0
yok pat diye çökeltmicem bizim grup var 4 kişilik toplam 4 tane ddos program bide cmd den yapcam hepimiz rahat 1 saat te çökermi?

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
siteye göre değişir kardeşim, kaç saatte hackleyecegin, ben geçen gün kanadanın devlet sitesinin açıgını buldum , index bascaktım , vazgeçtim :D

Rebillion

Üye
15 Nis 2012
66
0
ben site açıkları buluyom fakat index yapmayı bilmiyom yardım

birde arkadaşlar ıp gizleme bilen varmı lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

NeymaR*

Kıdemli Üye
29 Ocak 2012
2,209
0
Ddost atak site hacklemez siteyi yorar , ağırlaştırır , güçlü saldırı yaparsanız erişime kapatır .. sitede acık bulup ındexınızı atabılrısınız ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.