Site de reklam kaldırma

14 Mar 2017
238
0
İstanbul
merhaba benim bir sitem var siteye ilk giriş te ekranın neresine dokunsam yeni sekme açılıp reklam çıkıyo script de baya bi baktım o reklam kodunu bulamadım kaldırmak istiyorum yardım edebilcek var mı

14 Mar 2017
238
0
İstanbul
ücretsiz host ise olabilir. Freesubdomain.org mu kullanıyorsun?
host la alakası yok denedim başka sc ile
CyberbullyTR
yukarıda Creiz34 yarbay yazmış özelden diye yaz dıye.

ben sıtelerde reklam engelleyıcı kullanıyorum adguard
onu bende biliyorum dostum :mahcup ben herkezden kaldırmak istiyorum
PopAds eklenmiş galiba. Onunla ilgili kodu olması lazım.
bu kod nasıl bişey örnek atabilirmisiniz ona benzer bişey bulursam silerim sc de

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.