Site Engellemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
Ya Arkadaşlar Benim PC den Girilmesini İstemediğim Bazı Siteler Var Bunu Nasıl Engelleyebilirim ? acil yardım şimdiden saolun :(

ilker955

Yeni üye
30 Ağu 2009
39
0
Bak arkadaşım.

İlk önce araçlar bölümünden internet şeçeneklerine giriyorsun...Orada içerik diye bir kutucuk var ona tıklayıp içerik danışmanını açıyorsun... Eğer ona şifre koymadıysan şifre koyman gerekir.Zaten ondan sonrası çok basit.Ayarlardan dilediğin siteyi yasaklayabiliyorsun...:D

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
dedikleri gibi yapabilirsin veya modem arayüzünden istediğin türden siteleri engelleyebilirsin gerekli cvplar verildiği için konu kapatıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.