Site Hack Hk Yardım

Joker414

Üye
22 Eki 2014
94
0
Bazı kişiler var günde 5-10 site hackliyo .Ben günde 20 sitenin veritabanına giriyorum ama admin panelini bulamıyorum yada md5 kıramıyorum, bu adamlar günde 5-10 site nasıl hackliyo?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Black Flames

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
260
0
Bazı kişiler var günde 5-10 site hackliyo .Ben günde 20 sitenin veritabanına giriyorum ama admin panelini bulamıyorum yada md5 kıramıyorum, bu adamlar günde 5-10 site nasıl hackliyo?

Brute kullanıyorlar ve ya daha iyiler kaç senelerini bu işe veriyolar. Ben de sql ile günde çok siteden bilgi alıyorum ya admin panel bulunmuyor ya ıp koruması oluyor yada md5 işte canını sıkma yavaş yavaş olacak herşey.

Joker414

Üye
22 Eki 2014
94
0
bende sqlmap kullanıyorum günde 5-6 saat bunun için uğraşıyorum günde yaklaşık 20 sitenin bilgilerini ele geçiriyorum ama admin panel bulamıyorum 2 taane proğramda taratıyorum , kali linuxtan admin.perl de taratıyorum yok buluyo sinirim bozuluyo böyle olunca

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.