Site hack yardım ama

emrex7

Üye
19 Şub 2016
103
0
ankara
Arkadaşlar yabancı bir oyun alışveriş sitesinin admin olarak nasıl giriş yapabilirim.Neleri öğrenmeliyim ve forumda konulardan link atarsanız sevinirim

Bu arada sitede 10dkdir aradım ama başarılı bir sonuca varamadım.Tek yapmak istediğim bir sitenin admin panelinden giriş yapmak istiyorum.Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim

Cazuz

Uzman üye
12 Tem 2014
1,039
0
Safe3 programını indir Bu sitedeki açığı bulacaktır .
dersen nasıl anlarım forumumuzda bu tür konular mevcut incelemelisin
Havji veya sqlmap'lada sitedeki verileri çekebilirsin .
İyi Forumlar

canerk666

Üye
11 Şub 2015
174
0
İstanbul
Arkadaşlar yabancı bir oyun alışveriş sitesinin admin olarak nasıl giriş yapabilirim.Neleri öğrenmeliyim ve forumda konulardan link atarsanız sevinirim

Bu arada sitede 10dkdir aradım ama başarılı bir sonuca varamadım.Tek yapmak istediğim bir sitenin admin panelinden giriş yapmak istiyorum.Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim

programlama dillerini öğrenmelisiniz ardından bilgisayarda girmedik ve açmadık dosya bırakmamalısınz :)

GoVerNinG

Katılımcı Üye
2 Ocak 2016
678
0
Root

emrex7

Üye
19 Şub 2016
103
0
ankara
Ben foruma bir şeyler öğrenmek amacı ile kayıt oldum ama dün yabancı bir oyunalışveriş sitesine bakiye ekledim ve bir şey alamadan ban yedim.Hesabıma girilmiyor ve maillere cevap vermiyolar.Yaklaşık 32$.Siteye bir hack konusu yapabilmem için brute force, havji, wordpress gibi şeyleri öğrenmem gerektiğini biliyorum.Her şey birden olmaz ama ben daha başlangıc aşamasını geçemedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.