Site Hacklamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hackery777

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
498
0
Baku
Arkadaslar Merhaba Sade Bir Site Hacklamak Icin Bana Egitim Falan Ne Varsa Link Vere Bilirmisiniz?
Lutfen Google Ara Bulursun Ve Forumda Ara Bulursun Yazmayin

jedihacker12

Yeni üye
8 Eyl 2012
40
0
Bende taktım kafaya öncelerden sadece antivirüs ve korunmak için araştırma yapardım bu forumda şimdi artık hacklemek falan istiyorum keyloggerlar indirdim hangi yollarla kurbana yollayabilceğimi ve nasıl sitelerde açık bulup index bascağımı bile bilmiyorum yardım lütfen

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan
konu güzel :d (40 mesaj hakkı doldurmaya çalışıyor:)

arkadaşım onu bana soylediysen önce kendine bakta konuş 3 yıldır forumdasın 14 mesaj 3 konun var utan. Bu 1

yardım etmeyeceksen neden boşuna flook yapıyosun bu 2
ve milleti eleştiriyorsun ayrıca herkesin bir konuda açığı ola bilir.eger herkez herşeyi bilseydi forum sites olmazdı. Hatta hayat denen şey olmazdı

alycı tavırlı olma...

Litfen bunu flook olarak değerlendirmeyelim birilerine ders vermekte gerekiyor hayatta

Son düzenleme:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul

arkadaşım onu bana soylediysen önce kendine bakta konuş 3 yıldır forumdasın 14 mesaj 3 konun var utan. Bu 1

yardım etmeyeceksen neden boşuna flood yapıyosun bu 2
ve milleti eleştiriyorsun ayrıca herkesin bir konuda açığı ola bilir.eger herkez herşeyi bilseydi forum sites olmazdı. Hatta hayat denen şey olmazdı

alycı tavırlı olma...

Litfen bunu flood olarak değerlendirmeyelim birilerine ders vermekte gerekiyor hayatta
1.Si O Bir Flood Flook Değil.
2.'Si Konularda Tartışma Yapmayınız.
3.'Sü Bende Sql Açıklarından Hack Tavsiye Ederim.
Link Olarak : Sql Açığı Detaylı Anlatım.
Buradan İnceliye Bilirsin.
Joomla Başlarsan 2 Günde 1 Site Ancak Düşer.
Ama Buradan 1 Günde Bir Çok Siteyi Ala Bilirsin.
İyi Kullanımlar.

bigbox

Kıdemli Üye
8 Kas 2011
3,232
0
Azeri/Baki
Arkadaslar site hack'lemek copy-paste etmekle olmuyor html,javascript,php,sql en azidan bilmeniz gerekir.Sabirli olmak lazim..................Dos,DDoS,Botnet,flood arastirin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.