Site hackledim beni bulabilirler mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
herkee selmalar ya arkadaslar simdi ben bi site hack yapmisdim,yani admin panel username pass hepsini biliyordum,simdi bunu 1 arkadasima soyledim adam girib syafanin cook hissesin silmis,site oyle muzik falan degil cok ciddi bir yer.kontrol icin ben girdim bakdimki isler yolunda degil sitenin syfalari silinmis bide ustune ad yazilmis,bende o adlari silerek ciktim..beni bula bilirlermi??yani bi iz burakmis oluyormuyum?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
yo arkadaslar men azeriyim site Baki sitesi yerli hemde cok ozel,nasil yani simdi ben ne yapa bilirim??

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
Türkse mahkemeye verdimi bulunursun yabancı site bulunmaz derler ama çok ciddi bir siteyse takarsa oda mahkemeye verebilir türkiyedeki görevlerilerle bağlantı kurulup buluna bilirsin mesela milyonluk zarar ver bir siteye amerikan sitesi olsun bak bakalım seni nasıl buluyolar ancak internet kafeden yapılan hack sorun çıkarmaz oda kamera olmucak o kafede

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
Türkse mahkemeye verdimi bulunursun yabancı site bulunmaz derler ama çok ciddi bir siteyse takarsa oda mahkemeye verebilir türkiyedeki görevlerilerle bağlantı kurulup buluna bilirsin mesela milyonluk zarar ver bir siteye amerikan sitesi olsun bak bakalım seni nasıl buluyolar ancak internet kafeden yapılan hack sorun çıkarmaz oda kamera olmucak o kafede

kardesn site bi bankaya ait ve yerli site azerbaycandan,ya simdi ben kidib internet kafeden bi bolumunu sileyimmi acaba,ya yinede ondan onceki girislerde kalir??yani sonuncu giris kaliyorsa basqa yerden siteyi tamamen siliyim,ne onerirsiniz??

ceLLatreis

Katılımcı Üye
4 Mar 2012
997
0
Kendi ülkenin sitesiyse isterlerse bulurlar tabi ki adli işlem başlatırlarsa yapacak birşeyin yok maalesef her türlü bulurlar

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
ya abicim fake yapaninda diyicem,subhesi olan varsa teamla giriyim bakin,ben burda artistlik yapmiyorum,izimi nasil kaybetdiricem onu soyluyorum

ahteam

Katılımcı Üye
11 Ağu 2012
280
0
kardes cok tesekkur ederim,simdi panel ben buldum username pass da,lakin bu bilgileri arakadasima soylemisdim slaka hardansa girib saytin sayfalarin silib,yeni men hecne silmemisem,indi kontrol ucun girdim siteye bakdimki silemir,sonra admin gibi girdim gorumki ad yazilib mende o adi sildim hacked by xxxxx...simdi arasdirilarsa beni bulsalar bile benim silmedigimi anlarlar dimi??

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
Fark etmez sen girmişin bir kere istiyosan 1 sn gir çık şuç hangi pc lerden girildiyse siz bir süre bir depoya felan evinizden uzak bir yere koyun onu çalıştırmayın banka sitesi diyon direk mahkemeye verilmişinizdir adamların kaç tane avukatı vardır senin haberin var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.