Site Hack'lemek için ilk yapmam gerekenler!

rugaI

Yeni üye
14 Mar 2017
28
0
Merhaba Sayın Türk Hack Team dostlarım.. Site Hack'lemek istiyorum. Ama gerçekten hiçbir bilgiye sahip değil. Elbette kötü bir his ama gerçekten öğrenmeye açım. Eğitim almak istiyorum. Hayaldi gerçek olsun istiyorum insanlar yazılım kurslarına gidiyor benim o kadar param yok ki vereyim. Ücretsiz bilgi zor mu yani :(. Bana yardım edin ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Yazacağız ve yardım edeceğinizi düşündüğüm için şimdiden Sizlere teşşekkür ediyor minnettar olurum

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Merhaba Sayın Türk Hack Team dostlarım.. Site Hack'lemek istiyorum. Ama gerçekten hiçbir bilgiye sahip değil. Elbette kötü bir his ama gerçekten öğrenmeye açım. Eğitim almak istiyorum. Hayaldi gerçek olsun istiyorum insanlar yazılım kurslarına gidiyor benim o kadar param yok ki vereyim. Ücretsiz bilgi zor mu yani :(. Bana yardım edin ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Yazacağız ve yardım edeceğinizi düşündüğüm için şimdiden Sizlere teşşekkür ediyor minnettar olurum

Konu yeri yanlış. Yardım merkezine açmalıydın. Profilinin altındaki ihbar butonuna basarak taşıtabilirsin. Onun dışında web & server güvenliğine bakmanı ve forumda arama yapmanı öneririm.

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
ilk Önce temel hack kavramlarını öğren index,zone vs vs sonra brute force saldırısını öğren shell kavramını öğren shellde bypass yollarını vs vs sonra xss sql devvam et bir kaynak edin.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken

1-BruteForce İle Yararlan,
2-Sql İncection Yaparak Bypass Yapın
3-Açıklardan Yararlan Xss Sql Rfı
4-Açık Tarama Programlarını Kullanarak Sitenin DataBasenine Eriş Havij,
Safe3 Vb.
5-Google Dork Kullanarak Sitelerin Kolay Yoldan Admin Panelini Login Arıyarak Bulabilirsiniz.
6-Linux Tolllarından Sqlmap Kullanabilirsiniz.
7-Shell Yapıp Upload Açığı İle İndex Yani index.php'yi İndexiniz Yapabilirsiniz.

8- Hackınızı Yaptıktan Sonra Zonenizi Almanız Lazım.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.