Site hacklemek için mdb okuyucu(videolu)

casus19

Üye
25 Ağu 2007
209
20
S.a burada asp sitemdeki db yi kendi bilgisayarıma indirerek,
admin olarak siteyi yönetmemizi sağlıyan, bir açığı kullanarak, nasıl siteyi ele geçiririz..
İşte link, içerisinde, yazdığım(ders boyunca) döküman, video ve mdb okuyucu ve md5 çevirmek için bir adet linkle beraber uyarılan sitenin linki,

Rar pass="casus19"(" işareti yok)

https://tik.lat/gMSkR
Tamamen, kendim hazırladım, Rep vermeyi unutmayın lütfen... Biraz emeğe Saygı gösterin.
//Selametle//
Not:Sayın modlar, bu dersin sabitlenmesi çok iyi olur düşüncesindeyim zira, hacki çok kolay bir şekilde anlattım

gaffurdg6.png

Rep vermeyi unutmayın :twist:twist
Rep vermeyene hakkım helal değildir, rep verene hakkım helal-i hoş olsun

casus19

Üye
25 Ağu 2007
209
20
Kapatması için uyardım, :D Ben sebebsiz Türk sitelerine saldırmam
Sende saldırma lütfen, repide unutmayalım :D

şerefli

Kıdemli Üye
25 Nis 2009
3,201
0
sivas
kardeş bunun yerine site yapma programını ve vidyosunu da versen tabi illagal yoldan çok sevinirim.birde sana ++++++++++++++++++++++++rep hakkını helal et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.