Site Hacklemek.

Xcralpyus

Yeni üye
26 Eki 2014
20
0
Gaziantep
Merhaba,

Site hacklemeyi öğrenmem lazım siteleri hackledikten sonra turkhackteam indexini koyacağım özellikleri rus sitelerini hackleyeceğim şu günümüzdeki rus olaylarına sinir oluyorum gerçek hayatta yapabileceğimiz bir şey yoktur bari siber saldırı yapalım :mad:

1453ht

Üye
5 Ocak 2016
241
0
Adana
bu ne hız..Ben ve bir ekipde ddos atmak site çökertmek için 10-14 kişi toplandık ama bana ters geldi bende yeni bi ekip kurdum beraber gelişiyoruz şuanda mevcut 7-8 kişi kaldı diğerleri gittiler. Bize F4D3İ Abimiz brute den başla demişti öyle de yaptık 2 site hackledik index bastık ama bana yine bişeyler ters gitti amaç rasgele site hacklemek olmasın dedim ve sql injection a başladık bence ordan başla :D
Kolay gelsin

BAMSI

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,283
2
Nereye..
Öncelikle SQL açıklarından başlayabilirsin kardeşim.
Benim tavsiyem sanal pc üzerine kali linux kur onun üzerine yoğunlaş.
Forumda istediğin materyali bulabilirsin
Emek verirsen başarırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.