Çözüldü Sıte hacklemek???

dana588

Yeni üye
15 Mar 2017
28
3
BAKU/YERAZ
nasil bi steyi hackleye bilirim?isdediyim siteye nasil saldiri yapa bilirim?linux uzerinden nasil oluyo?

Moderatör tarafında düzenlendi:

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Oncelikle Merhaba Kardesim
Hedef site hacklemek icin (yada rastgele siteler icin )

acik turlerini bilmeniz iyi tanimaniz gerekmektedir ama
yeni baslayan bu ise merakli arkadaslarimiz icin CMS brute Force,yada Altay programini oneriyoruz :)

bu arada kardesim eger mumkunse window isletim sistemine geri don , sebebi ise windows daha basit bir kullanima sahiiptir linux ise biraz daha farkli bir isletim sistemidir :)

Windows'da gelismeden linux a gecme benim tavsiyem :p

dana588

Yeni üye
15 Mar 2017
28
3
BAKU/YERAZ
Oncelikle Merhaba Kardesim
Hedef site hacklemek icin (yada rastgele siteler icin )

acik turlerini bilmeniz iyi tanimaniz gerekmektedir ama
yeni baslayan bu ise merakli arkadaslarimiz icin CMS brute Force,yada Altay programini oneriyoruz :)

bu arada kardesim eger mumkunse window isletim sistemine geri don , sebebi ise windows daha basit bir kullanima sahiiptir linux ise biraz daha farkli bir isletim sistemidir :)

Windows'da gelismeden linux a gecme benim tavsiyem :p

dork yazarak brute forceyi yaptim ama orda hedefi ben bellirleyemedim..altay programi hakkinda nereden oyrene bilirim?ama linux sistemi bana kolay geliyo windowsdan

kskhack

Üye
25 Mar 2015
97
0
KARŞIYAKA
ÖNCELİKLE;
Dork yazman gerek veri tabanı algılaması için dork'u aldığın zaman Altay V.1.0 ile
Aldığın dorkları brute force kullanarak önceden hazırladığın wordlist ile deneme yapıcak wordlistleri forumda bulabilirsin.
Bir de mail brute force var bununlar mail şifre deneyicisi ile kişisel wordlist ile yapabilirsin
Örnek dork;
allinurl:index.php?id=
allinurl:trainers.php?id=
allinurl:buy.php?category=
allinurl:article.php?ID=
allinurl:play_old.php?id=
allinurl:newsitem.php?num=

KSKH@CK HER YERDE !!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.