Site Hacklemeyi Öğrenmek Ne Kadar Sürer?

Zarch102

Yeni üye
3 Eki 2023
18
5
merhaba abilerim kardeşlerim site hacklemek için sizden yardım almak istedim temel kali linux bilgim var ve genellikle herşeyi biliyorum kali linux ve hack ile ilgili
ama site hackleme konusunda hiç gelişmedim site hacklemeyi öğrenmeye başlasam kaç yılımı alır iyi akşamlar

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
968
11
611
merhaba abilerim kardeşlerim site hacklemek için sizden yardım almak istedim temel kali linux bilgim var ve genellikle herşeyi biliyorum kali linux ve hack ile ilgili
ama site hackleme konusunda hiç gelişmedim site hacklemeyi öğrenmeye başlasam kaç yılımı alır iyi akşamlar
Merhaba,
Herkesin öğrenmesi farklıdır. Yani birisinin 5 dakika da öğrendiğini başkası 20 dakika da öğrenebilir. Ayrıca bu ne kadar emek verdiğinize bağlı.
Demem o ki belirli bir süre vermek yalan olur.

İyi forumlar dilerim.

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,233
35
1,258
Amsterdam
Merhaba,

Website zaafiyetleri kali linux bilginle yapılabilecek birşey değildir. Birbirinden farklı zaafiyetler ve metodolojiler mevcuttur. Bundan dolayı, bunu en hızlı nasıl yapabilirimden çok nasıl doğru yapabilirime odaklanmak daha doğru olur. İstikrarlı çalıştığın sürece 1 yıl içerisinde popüler zaafiyetleri anlayıp, manuel işlem yapabilecek seviyeye gelebilirsin. Fakat, web zaafiyetleri sabit birşey değildir bundan dolayı ne kadar öğrenirsen öğren her zaman öğrenecek yeni birşey daha olacaktır.

İşin mavi tarafında kalman dileğiyle.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
120
4,805
Merhaba, bu sorunun cevabı senin öğrenme hızına ve çalışma sürene bağlıdır. Sıkı çalışma ve pratik ile 1-3 arasında genel temeli iyi kavramış olursun. İlerisi için net bir süre vermek pek kolay değil.

'Pars

Üye
10 Eyl 2023
112
3
50
Merhaba aziminize bağlı olan birşey ayrıca yeterince bilgi edinseniz bile deneyimin olması gerekir. Aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz site hackleme rehberi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.