Site Hacklerken IP Gizleme Hk

Hardeys

Yeni üye
26 Haz 2016
13
0
Tht üyerleri arasında pek fazla eski değilim daha doğrusu yeniyim ve sizlerden bilgi almak istiyorum,konuma gelecek olursak,şimdilik sitelere index atma konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve çok şükür ki iyi işler yapıyorum buna inanıyorum en önemlisi.Şimdi ben bazı sitelerin admin panellerine kadar aldım ve bunlara index atmak istiyorum,yalnız ip adresi bulma gibi sorunlar vardır bilirsiniz napmam gerekiyor sizce ? Bilgisayarda yeni bir 2. sanal sistem kurup ordan mı site hack'lara devam edeyim yoksa kendi bilgisayar üzerinde yaparsam sorun çıkarmı ? Ve bana önereceğiniz "en sağlam ip gizleme" programınıda önerebilir misiniz ? Çok acil lazım.Yardımlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,802
356
85
u bilmiyorum maalesef
Yabancı sitelerde genellikle sorun olmuyor burada büyük siteler hackleniyor markalar devletler vs.
Hiçbir sorun çıktığını görmedim ama log kayıtlarına illaki düşüyor.Ama sıkıntı çıkacağını sanmam.

Zenmate veya Hotspot kullanabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.