Site Hacklerken Umutsuzluğa Kapılmayın!

21 Tem 2021
53
18
33
WE ARE ARMY
Arkadaşlar SQL Açığı İle site Hackleyenlere İyi haber!

İlk Haberi Veriyorum:

Sitelerin %75 SQL Açığı Bulunabiliyormuş Buda 1000 Sitenin 8500 De SQL Açığı Bulunması Demek
2. Haber e geçiyorum

2.haber Bomba Gibi Çünkü Çoğumuz SQL Scanner Kullanıyoruz Ve Açık Bulamayınca Üzülüp Siteyi Boşveriyoruz

Ancak Az önce Bir site Hackleyecektim Ama SQL Scanner De Site Açığı Göstermedi
Ancak Aynı Siteyi Havij De Açtım SQL Scannerde Açık Göstermemesine Rağmen Admin Bilgilerini Ve Veritabanını Havijden Çekip Siteyi Hackledim

Bu Da demektirdi Bazı Sitelerde SQL Açığı Gösterilmemesine Rağmen Havij Başarılı Sonuç Verebiliyor :)

NOT: Sunucu,Telsiz, Ses Kayıtları, Telefon Kayıtları vs. Nasıl hacklenir?
KONUMA BAKIP LÜTFEN YANIT VERİN

darkswan

Katılımcı Üye
19 Haz 2021
254
139
KARS
Arkadaşlar SQL Açığı İle site Hackleyenlere İyi haber!

İlk Haberi Veriyorum:

Sitelerin %75 SQL Açığı Bulunabiliyormuş Buda 1000 Sitenin 8500 De SQL Açığı Bulunması Demek
2. Haber e geçiyorum

2.haber Bomba Gibi Çünkü Çoğumuz SQL Scanner Kullanıyoruz Ve Açık Bulamayınca Üzülüp Siteyi Boşveriyoruz

Ancak Az önce Bir site Hackleyecektim Ama SQL Scanner De Site Açığı Göstermedi
Ancak Aynı Siteyi Havij De Açtım SQL Scannerde Açık Göstermemesine Rağmen Admin Bilgilerini Ve Veritabanını Havijden Çekip Siteyi Hackledim

Bu Da demektirdi Bazı Sitelerde SQL Açığı Gösterilmemesine Rağmen Havij Başarılı Sonuç Verebiliyor :)

NOT: Sunucu,Telsiz, Ses Kayıtları, Telefon Kayıtları vs. Nasıl hacklenir?
KONUMA BAKIP LÜTFEN YANIT VERİN
ya knk tamda sql açıklı bi site bulup hacklemeye çalişim dedim kendimce bu yazı baya motivasyon yükseltici oldu sağol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.