site haclemek ve index değiştrme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

miy61

Yeni üye
11 Nis 2012
14
0
istanbul
Site Hacklemek ve index değiştrme de yardım edermisinz hangi proğramlar kullanılır nasıl olur

Jakeia

Yeni üye
12 Nis 2012
36
0
.tr.gg Li Site Hacklemek İstiyorsan. Flash Get ve Microsoft Access Programlarını Bilgisayarında Bulundurmalısın. Flash Get ile Hacklemek istedigin sitenin bilgilerini alırsın. Bunuda Microsoft access de izlemeye aldıgında .cmd uzantılı dosyanın icerisinde Admin Giriş adı ve şifresine sitede eger üye warsa üyelerin sifrelerine ulasabilrsin.

Jakeia

Yeni üye
12 Nis 2012
36
0
Ha Diyorsan ben Sitenin admin Şifrelerini ne yapacagım sadece siteyi ele gecirmek istiyorum diyorsan.

En kolay yol olarak ( 1 & 2 saat) Ping Yolluyarak siteyi çökertebilirsin.

o da su şekilde olur. Başlat>Çalıştır>Cmd ping www.çökerteceginsite.tr.gg -t yapıp enter e bastıgında siteye sürekli ping Gönderirsin.

miy61

Yeni üye
11 Nis 2012
14
0
istanbul
mesela adamlar sitehi hackliyip index atıyorlar ya arkaya mesela TÜRK hacer diye onu nasıl ypcıcaz :S bilgilerine ulaaştıgımız istenin ayarlarından kendi indexsimizimi basıcaz

AnaLyseR

Katılımcı Üye
12 Eyl 2011
349
0
Binary City
mesela adamlar sitehi hackliyip index atıyorlar ya arkaya mesela TÜRK hacer diye onu nasıl ypcıcaz :S bilgilerine ulaaştıgımız istenin ayarlarından kendi indexsimizimi basıcaz
site hacklemek için hazır dorklar var. bunları google da arayıp denildiği gibi siteye login olursun ve siteye shell atıp hazırladığın html uzantılı dosyayı siteye basarsın. bunun için en azından html bilgin olmalı.
istersen indexini flash, photoshop gibi programlardan hazırlayıp indexe ekleyebilirsin.
bu verdiğim örnek en basiti. eğer hacker olmayı gerçekten çok istiyorsan. html,css,asp.net, php, sql dilleri hakkında az çok bilgin olmalı. c dilini kullanmaya çalışman olacaktır.

BY ANONYMOUS

Yeni üye
16 Şub 2012
6
0
Ha Diyorsan ben Sitenin admin Şifrelerini ne yapacagım sadece siteyi ele gecirmek istiyorum diyorsan.

En kolay yol olarak ( 1 & 2 saat) Ping Yolluyarak siteyi çökertebilirsin.

o da su şekilde olur. Başlat>Çalıştır>Cmd ping www.çökerteceginsite.tr.gg -t yapıp enter e bastıgında siteye sürekli ping Gönderirsin.

Eğer siteye ping atarsa bütün tr.gg'li sitelere ping atmış olur o yüzden tek başına bu iş olmaz. En iyisi admin şifresini almak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.