Site Heklenmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CATU

Üye
9 Nis 2008
151
0
Hayat Okulundan
Merhaba arkadaşlar ben size (www).dogantepeamasya.com adlı siteyi bazıları hackliyor bunun önüne nasıl geçeceğim konusunda yardım eder misiniz? bu sitenin 5-6 cı hacklenişi en son red hack team adlı siteden biri hecklemişti index atmıştı.

Yardımlarınız İçin şimdiden Teşekkür Ediyorum...

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
sitende herhangibir script yok sanırım sadece html dosylarıyla kurulmuş site.. bilgisayarında trojen olmadığından emin ol kardeş ftp ellerine geçömiş olabilir...sitene whois çektim orda bir mail adresi war onun hacklenmediğine emin ol kardeş..ayrıca serverdaki diğer sitelerden birini shell soktularsa senin siteye de
ulaşabilirler.. selametle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.