Site Hosting

Tezer1564

Üye
15 Eki 2014
153
0
Arkadaşlar Bir Forum Site Kurmayi planlıyorum görünüm Felan Herşey Turk Hack team Sitesinin görünümü Gibi Olaçak Ançak Bu Konularda Fazla Bir Bilgim olmadigi için Sizden Yardım İstiyorum 100 Tl lik Hosting Alip İşe Öyle Başlıyacam Bana güvenilir Bir site Önerirmisiniz Birde Arkadaşlar Hosting Aldimizda Kodla Gibi şeyler Yapıyormuyuz. Bi Sorum Daha olacakti Blogger Hesap Da Sitede parayi Google addsense İle kazaniyorduk Burda parayi Nerden Kazanabilirz teşekkürler Ark. böyle Önceden açılmış Konular Varsa Link Atin lütfen Arkadaşlar

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Sitenin güvenliği için biraz kodlama dileri bilmen php gibi yararına olur fakat bilmiyorsan pek sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Hosting konusunda natro ya bakabilirsin.

Gelir konusunda sitenin hiti yükselirse reklam alabilirsin forevet gibi.

Umarım anlaşılmıştır , takıldığın sorularda sorabilirsin , iyi forumlar.. :)

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
Öncelikle forum sistemi kurmak için google vbulletin,mybb gibi hazır sistemlere bakabilirsin bunlarla rahat bir forum kurabilirsin hosting olarak natro kalitelidir ama biraz tuzludur ve yeteri kadar imkan vermez databese olsun felan onun yerine guzel.net.tr yi öneririm kendim kullanıyorum uzun süredir çokta memnunum reklam olarak ilk amacın reklam olmasın foruma kaliteli içerik çekip güzel bir dikiş tutturmayı düşün çünkü internet forum mezarlıgına dönmüş durumda hepsi birbiririnin kopyası ve bir forum tutturmakta aşırı derece zor özgün olman çok yardımcı olur sana google yeni algoritması sadece özgünlük üzerine programlı dersek yeridir.

Tezer1564

Üye
15 Eki 2014
153
0
Ya kardesim ortam.sablon goruntu felan. Yani . Turk hack team gibi olacak ama orasi araba formu olacak. Bunun icin. Bana en kolay en kullanisli bir yer onersene kardesim ben ilk basta natro yu dusunmustum saten ilk 2 3 ay. Sitede reklam yapmayi dusunmuyorum tskrlr

Leaderrda

Uzman üye
5 Kas 2011
1,850
0
Onun için şablon kuracagın sisteme baglı ama vbullettin lisansı alacagını düşünmüyorum google mybb kurulumu ve mybb temaları yazarsan bir çok tema çıkar karşına sende içlerinden kafana yatanı kullan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.