Site Hostinger Sorunu

fatih0263

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
484
1
Adıyaman/Kah
selam arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız edıyom hostongerde 1 yıl ücretsiz .comlu domain adı verıyormus bende .comlu sıte yaptım bana dıyorkı şu yazı cıkıyo

Alan adınız şu anda sunucularımıza işaret etmiyor; FTP, Dosya Yöneticisi, E-posta gibi servisler doğru çalışmayacaktır. Nameserver adreslerimizi "Hesaplar -> Detaylar" bölümünde bulabilirsiniz. Değişiklikler gönderildiğinde DNS yayılımının 24 saati bulabileceğini lütfen aklınızda bulundurunuz.

ne demek istedigini anlamadım hesap detaylara bakp müdahale edemiyorum az resımlı olarak analata bılecek varsa lutfen yardım lütfen

Son düzenleme:

MegaDev

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
706
0
mega.php
selam arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız edıyom hostongerde 1 yıl ücretsiz .comlu domain adı verıyormus bende .comlu sıte yaptım bana dıyorkı şu yazı cıkıyo

Alan adınız şu anda sunucularımıza işaret etmiyor; FTP, Dosya Yöneticisi, E-posta gibi servisler doğru çalışmayacaktır. Nameserver adreslerimizi "Hesaplar -> Detaylar" bölümünde bulabilirsiniz. Değişiklikler gönderildiğinde DNS yayılımının 24 saati bulabileceğini lütfen aklınızda bulundurunuz.

ne demek istedigini anlamadım hesap detaylara bakp müdahale edemiyorum az resımlı olarak analata bılecek varsa lutfen yardım lütfen

kardeşim bunun nedeni nameserverlerdir namerserverlerini domain panelinden kayıt etmelisin

örnek :

ns1.hostinger.web.tr
ns2.hostinger.web.tr

bunları aldığın domainine ns ekleme bölümünden eklemen lazım

bi teşekkürü unutma :F

topraknaim

Yeni üye
28 Kas 2009
2
0
aynı sorun bende de var.bu hostingeri anlamadım gitti, yardımcı olabilecek olan varmı ? çıkan yazı bu .....

topraknaim

Yeni üye
28 Kas 2009
2
0
godaddy den alan adı aldım, hostingi hostingerden aldım..bu ikisini buvideoda güzel anlatmıs, nameserver atadım goddaddy üzerinden

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0Nd73iTIqe8[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.