Çözüldü Site içi kredi kazanıp kullanma sitesi (youtube,instagram)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Başlık anlamsız gelmiş olabilir başka şekilde nasıl tanımlarım bilemedim.
Bir site vardı, sitede video izleyerek başkalarına abone olarak kredi kasıp, o kredileri kendi hesapların için kullanabiliyordun.
Sitenin adını bilen var mı acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Başlık anlamsız gelmiş olabilir başka şekilde nasıl tanımlarım bilemedim.
Bir site vardı, sitede video izleyerek başkalarına abone olarak kredi kasıp, o kredileri kendi hesapların için kullanabiliyordun.
Sitenin adını bilen var mı acaba ?

Merhaba, sözünü bahsettiğiniz ve benim de bir zamanlar kullandığım bir site var. Sitenin adı, YouTube Abone
BURAYA TIKLAYARAK SİTEYE GİDEBİLİRSİNİZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.