Site İndirme Bölümü

alone-dark

Uzman üye
25 Haz 2015
1,599
9
Venüs
Merhaba THT Ailesi Kendi blog siteme bu şekilde indirme yeri yapmak istiyorum BURAYA TIKLA bunu nasıl yapabilirim ? wordpress kullanmıyorum..

paylaştığım site ile alakam yok kesinlikle reklam değildir.

Olayı Çözdüm İstek Gelirse Anlatım Yaparım.

Son düzenleme:

boole

Ar-Ge Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
735
201
.Net Core
Merhaba dosyayı dosya co gibi sitelere yukleyin indirme linkini butona verin

indirme sitesine yönlendirme istiyorum sitemde ekstra sayfa olarak burada ki gibi https://www.scriptcidayi.net/git/0bViC

hocama katılıyorum zira kendi sitenize upload ettiğinizde yük oluşturucaktır. sanırım zatten sizde öle olucak diyorsunuz fakat site dışına link verirken örnekdeki gibi linke gitmeden başka bir sayfaya atıcak ve burada kullanıcaya sorucak yanlışmıyım ?

alone-dark

Uzman üye
25 Haz 2015
1,599
9
Venüs
hocama katılıyorum zira kendi sitenize upload ettiğinizde yük oluşturucaktır. sanırım zatten sizde öle olucak diyorsunuz fakat site dışına link verirken örnekdeki gibi linke gitmeden başka bir sayfaya atıcak ve burada kullanıcaya sorucak yanlışmıyım ?

doğrudur hocam sitemde herhangi bir yere reklam eklemek yerine sadece oraya reklam ekleyeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.