Site kodlama hakkında

P4MB1K

Üye
14 Tem 2012
173
0
Bursa
Arkadaşlar ben internet sitesi kodlamayı öğrenmek istiyorum.

Html biliyorum bir tek nerden başlamam gerekir.
script tema filan hepsini öğrenmem lazım.!

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
Dream wiever vardir sende galiba, onunla calismalara basla kendi basina Web element bul nedde psd olarak Dream Wiever icinde kodla html php gibidir az cok oyle devam edersin..

anm18

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
683
0
Ps ile tasarımını yapar ve verdiğim site ile DreamWeaver kullanarak öğren. Yani ben böyle başladım işe.

Son düzenleme:

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Bir websitesi hazırlamak için CSS ve HTML bana göre şarttır. CSS tasarımı yapar.HTML'se sitenin temelini :) Ama Script yazmak istiyorsan PHP bilmelisin.PHP kitabları felan satılıyor.ALabilirsin :).Eğer sayfanda animasyon tarzı birşey istersen Javascript :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.