Site kuracağım fakat hangi uygulamayı tercih etmeliyim?

assasinn

Üye
6 Ocak 2016
223
5
ADANA
arkadaşlar daha önce yeni olduğumu yazmıştım bir süredir mybb forum sitesi kurmuş onunla uğraşıyordum ama baya bi kasıldım video resim ve makale yayınlayabileceğim bir site kurmak istiyorum sizce hangi uygulamayı tercih etmeliyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Yardım merkezine açınız yardım içerikli konularınızı aksi takdirde ne sorunlarınıza çözüm bulursunuz hemde forumu kirletirsiniz bu şekilde yenisiniz biliyorum bundan sonra herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğu zaman oraya açarsınız. Moderatorler konuyu taşıyacaklardır yardım merkezine şimdi ...

hecate

Üye
12 Şub 2016
66
0
Wordpressi tavsiye edebilirim dostum internette free wordpress temalara bakarsın upload edersin sitene video resim makale için iyidir wp.

Kesinlikle katılıyorum. Wordpress forum değil, blog yazılımı.. Ama o kadar güzel eklentiler var ki neredeyse her şeyi, ekstra kod yazmadan yapıyorsunuz.

Eklenti sistemi de çok basit öğreneceğiniz bir sistem, sonradan php'de canınızın istediği eklentiyi de çok kısa sürede yazarsınız.

assasinn

Üye
6 Ocak 2016
223
5
ADANA
Kesinlikle katılıyorum. Wordpress forum değil, blog yazılımı.. Ama o kadar güzel eklentiler var ki neredeyse her şeyi, ekstra kod yazmadan yapıyorsunuz.

Eklenti sistemi de çok basit öğreneceğiniz bir sistem, sonradan php'de canınızın istediği eklentiyi de çok kısa sürede yazarsınız.

o zaman bunu kullanmayı en iyi nerden öğrenebilirim onu yaz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.