site kurdum 1. sırada çıkmak istiyorum

serverbedi

Katılımcı Üye
16 Eki 2014
355
0
merhaba arkadaşlar site kurdum script sitesi acaba nasıl geliştiebilirim 1. sırada cıkmasını sağlayabilirim wordpress tabanlı sistem kullanıyorum alexa değeri 11.884.000 gibi bişey google falan indexlemiyordu fazla bende lingling programıyla hit eide ettim sitede 197 hit gösteriyor giren hit hergün bir kez yapıyorum bunu

neler yapmalıyım ?
şuan belli bir tag te ücretsiz scriptlerde 287. sırada çıkıyorum ve sitemi 4 gün oldu açalı hergün 10 adet script giriyorum indir den para kazanıcam link kısaltarak başka yollarını bilmiyorum tabi onlarıda soylerseniz çok iyi olur :D

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
merhaba arkadaşlar site kurdum script sitesi acaba nasıl geliştiebilirim 1. sırada cıkmasını sağlayabilirim wordpress tabanlı sistem kullanıyorum alexa değeri 11.884.000 gibi bişey google falan indexlemiyordu fazla bende lingling programıyla hit eide ettim sitede 197 hit gösteriyor giren hit hergün bir kez yapıyorum bunu

neler yapmalıyım ?
şuan belli bir tag te ücretsiz scriptlerde 287. sırada çıkıyorum ve sitemi 4 gün oldu açalı hergün 10 adet script giriyorum indir den para kazanıcam link kısaltarak başka yollarını bilmiyorum tabi onlarıda soylerseniz çok iyi olur :D

Hocam Jingling Gönderirseniz. Çok Hitten Hostunuz Suspend Banwith Den Kapanabilir. Ve Bazı Firmalar Suspend attıgı anda Site Verilirini Siliyor. Bence Doğal Yollarla İlerleyin Şuanda Ben Kendi Sitemi Açtım 1 ayda İndexi Büyük Sitelere Kafa Tutuyor Tek Yol Sağlıklı Olucak Hit Felan Atmaya Kalkmayın Site Map Falan Kurun Youcast Seoyu Kullanın Onu İlk Defa Kullandım Ve Hoş Ve Hızlı İndexleniyorum. İyi Forumlar.

serverbedi

Katılımcı Üye
16 Eki 2014
355
0
MErbaba arkadaşlar öncelikle all un öne sel ekli sitemde geç index aliyoe ya da hic aiyor sanki Yandex ve goohle HTML dediginiz şeyler ekleme icinmi onlari gerçekleştirdi ping servislerini guncelledim wm araci sitesinden seo olarak kontrol ettiriyorum %76 ciliyor seosu sadece bazi resimlerin alt alanlari yok diyor isterseniz sitemi ozelden yazabilirim bakmak için vs kontrol ettirmek için benden usta web masterler var burada biliyorum yardim

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Reklam,Seo,Parayla Satın Ala Bilirsin,Bilinmeyen isimle,Bilinmeyen adla,Kullanılmamış bir şeyle

Üst sıralara cıkabilirsiniz

serverbedi

Katılımcı Üye
16 Eki 2014
355
0
Ya hocam öylede bende reklam da sel da yaptiracak para yok kendi calismalarimla seo yaptim Bilinmemis bisey derken hocam script paylasiyorum kod canypndan nulled olan scriptleri

serverbedi

Katılımcı Üye
16 Eki 2014
355
0
arkadaşlar sorun o değil google botlar 2 günde bir ziyaret ediyor analizde oyle çıktı bunu nasıl düşürebilirim siteme hergün script düzenlemesi giriyorum yani sorun benden kaynaklanmakta ama nerde

AdukeTTT

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
559
0
new york
Valla kardeş o biraz sabır işi diyeyim ben sana özgün olcaksın en önemli şey bu bence yaratıcı olacaksın vb.o maddelerde yazanlar hepsi bütün benim bi abimin sitesi var Spor14 mesela google arama yerine sp yazınca ilk başta çıkıyor bu site.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.