Site kurma için yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kacak_ali

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
938
0
35
Bursa
Selamünaleyküm arkadaşlar, bir iş için ufak fazla amek gerektrimeyen bir site kurmak istiyorum, bildiğiniz ücretsiz site kurabileceğim bir adres önerirseniz sevinirim. Ayrıca bu işte de acemiyim ama çabuk öğrenirim nasıl başlamam ve nelere dikkat etmem gerekir bu konuda da yardıma ihtiyacım var.

hepter

Üye
5 Eki 2010
185
0
Türkiyede bir il
eğer hazır tasarım arıyorsan blogger.com dan yap.herşeh hazır oluyor bir tek seçmek felan kalıyor geriye .Ama yok ben vbullettin jommla felan diyorsan free host alcan free subdomain açıp yayınlıcan(bu daha emek ister ama daha orjinal olur)

kacak_ali

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
938
0
35
Bursa
Adres isminden ziyade siz hangisini tavsiye edersiniz.Nasıl bir site kurmak istediğimi kısaca tarif edeyim siz de bana buna uygun bir site önerirseniz benim için daha iyi olur. Plastik geri dönüşüm işi ile uğraşan yakınlarım var onlara kuracağım siteyi, işyerindeki makineleri ve yaptıkları işi tanıtan reklam amaçlı bir site kurmak istiyorum. İşletme küçük bir işletme fazla detay olmayacak( adres,tel,bir kaç resim ve kısa yazılar olacak bunların yanı sıra ufak tefek eklentilerde olursa iyi olur hava durumu,sayaç vb gibi). Buna göre siz en çok hangisini tavsiye edersiniz.

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
Adres isminden ziyade siz hangisini tavsiye edersiniz.Nasıl bir site kurmak istediğimi kısaca tarif edeyim siz de bana buna uygun bir site önerirseniz benim için daha iyi olur. Plastik geri dönüşüm işi ile uğraşan yakınlarım var onlara kuracağım siteyi, işyerindeki makineleri ve yaptıkları işi tanıtan reklam amaçlı bir site kurmak istiyorum. İşletme küçük bir işletme fazla detay olmayacak( adres,tel,bir kaç resim ve kısa yazılar olacak bunların yanı sıra ufak tefek eklentilerde olursa iyi olur hava durumu,sayaç vb gibi). Buna göre siz en çok hangisini tavsiye edersiniz.

Site ne tarzında olucak ?

radar2010

Üye
4 Ağu 2011
88
0
en iyisi tr.gg den bir hesap al önce gerisi istemeden gelir zaten nette araştırırsın hazır kodlarla siteni güzelleştirirsin.
kolay gelsin.

kacak_ali

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
938
0
35
Bursa

radar2010

Üye
4 Ağu 2011
88
0
kardeşim sana her konuda yardımcı olabilirim eğer istersen sana ftp kullanmasını öğretebilirim. özel mesaj veya yorum yazman yeterlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.