site kurmak

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Arkadaşlar ben site kurmak istiyorum. Mesela siteyi kurdum. Sonra ne olacak. Tıklanma başına ne kadar para alcam bu parayı nerden çekicem? Reklam alırsam bu fiyat ne olur bilgili biri yardım edebilir mi?

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
Adsense kurarsan reklamlara tıklanmasa bile sitenin ziyaretçisi örneğin 1000 kişi olursa 25 kuruş falan alırsın fakat 4-5 kişi sitene eklediğin adsense reklamlarına tıklarsa 2.5 - 3tlye kadar alabilirsin. Şahsen kendim adsenseden günlük 96 - 100 tl civarı kazanıyorum :) reklamlar sağolsun

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Şimdi siteyi kurduk belli bir kullanıcıya ulaştık. Sonra adsense üye oluyoruz. Adsense bize sitemize tık başına 25 kuruş mu veriyor? (+ reklam tıklanma parası)

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
Şimdi siteyi kurduk belli bir kullanıcıya ulaştık. Sonra adsense üye oluyoruz. Adsense bize sitemize tık başına 25 kuruş mu veriyor? (+ reklam tıklanma parası)

sayfa görüntülenmeye 25 kuruş verir reklam tıklamasına değil oda sitene 1000 kişi falan girerse yani ama o 1000 kişi reklama tıklarsa ovv şett olur o zaman ben tıklama başı 0,60 kr alıyorum 1000 tıklamaya günlük ne kadar alırım sen hesapla

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Peki siteyi açtık adsense üye olmadık sayfa görüntülemeden para kazanamam mı? Birde diyelimki gunde 1000kisi 1000×0,25 kuruş + reklam tıklanma parası mmı alıcaz? Peki biz para ödemiyor muyuz?

Knightt

Yeni üye
11 Şub 2015
43
0
kayseri
Arkadasım sana önerim biraz ingilizceni geliştir eger ingilizcen varsa ondan sonra bazı programlama dilleri öğren zaten bu senin en az 6 7 ayını alır sonra index hazırlamayı öğren . bunları yaptıktan sonra c++ öğren bu işler böledir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.