Site Kurucam Öneriniz Neler?

Blackbeta

Yeni üye
9 Şub 2019
50
0
Adana
Bir site kuracaktım iyi gelir verebilecek ne önerebilirsiniz benim aklımda film sitesi vardı film sitesi kurdum ama sanki biraz pişman oldum gibi kim izlicek arama motorlarına nasıl çıkartıcam birsürü soru var aklımda gelir nasıl elde edicem host aldım alan adı aldımda biraz sıkıntı yaşadım bu film sitesinden daha 1 saat olmadı alalı

bunun dışında öneriniz varmı gelir elde edebilecegim yada film sitesi kurarak iyimi yaptım ?

LETRX

Katılımcı Üye
21 Ocak 2010
355
4
Tromsø
Eger internetinde upload sIkIntin yok ise sitene olabildigince film dizi yukle ve teman sade olsun baska film sitelerinden de film veya dizi cekebilirsin boylelikle upload etmene gerek kalmaz zaten izlenmeye baslaninca sitenin de hiti artar.

Blackbeta

Yeni üye
9 Şub 2019
50
0
Adana
herhangi bir kar olasılığı nedir ?
nerden gelir ala bilirim sitede adsense bölgeleri mevcut ?
yada normal reklam ekleye bilirim kendim başkalarının.
ama hit olmadıgı için ilk başlarda gelir edebilecegimi zannetmiyorum.
hiti nasıl arttıra bilirim

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
düz mantık olabilir ama genelde genel değil her film sitesinde bet site reklamları oluyor belki sende insnları sıkmayacak şekilde yaparsan mesela sol da film sağda reklam olursa kullanıcı olarak iyi olur diyebilirim fakat siteye girdiğimde lak diye ortada reklam onu kapatınca açılan pop-up yok o olmadı filmden önce 1 dk lık reklam olmaz ama dediğim gibi öyle kazanabilirsin yani filmden soğutmasın yeter herkes o siteye gider bide önceden çok çok izlediğim için kategoriyi geniş tutarsan insanlar beğenir ve hep 720p üstü olsun
tabi amacım akıl vermek değil haddime değil de kullanıcı gözüyle bakarak söyledim
bide kaliteli altyazılı dublajlı film ondan sonra HD olarak yüklersen bide ufaktan reklam yaptırısan bence yükselebilirsin

Blackbeta

Yeni üye
9 Şub 2019
50
0
Adana
düz mantık olabilir ama genelde genel değil her film sitesinde bet site reklamları oluyor belki sende insnları sıkmayacak şekilde yaparsan mesela sol da film sağda reklam olursa kullanıcı olarak iyi olur diyebilirim fakat siteye girdiğimde lak diye ortada reklam onu kapatınca açılan pop-up yok o olmadı filmden önce 1 dk lık reklam olmaz ama dediğim gibi öyle kazanabilirsin yani filmden soğutmasın yeter herkes o siteye gider bide önceden çok çok izlediğim için kategoriyi geniş tutarsan insanlar beğenir ve hep 720p üstü olsun
tabi amacım akıl vermek değil haddime değil de kullanıcı gözüyle bakarak söyledim
bide kaliteli altyazılı dublajlı film ondan sonra HD olarak yüklersen bide ufaktan reklam yaptırısan bence yükselebilirsin

şuana kadar yüklediğim filmlere bak istersen ömden atayim sana link sitenin ayriyeten site tasarımı vs

ve akıl vermek gibi olmasın demişsin ben sizden akıl istiyorum sıkıntı etmeyin ne varsa söyleyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

kRisof

Üye
27 Tem 2019
73
0
İsterseniz bazı filmler vip fln koyun aylık 4 veya 5 tl gibi başkaları sinemaya gitmek yerine sizden izler?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.