SiTE NASIL ÇÖKERTİLİR ? YARDIM

xAlperTo58

Yeni üye
1 Tem 2015
27
0
Arkadaşlar bende site çökertmek istiyorum.
Öğretebilecek biri var mı ? black şapkalı hacker olmak istiyorum :RpS_biggrin:

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
Hemen buraya konu acarak hacker olucagini sandinmi insanlar, yillarini verenler var bu ise boyle ogrenmek olmaz,Forumu arastir gayet bol konu var kendine bi yol cizersin

16 Ağu 2015
157
0
Siteyi erişime kapatmak için belli yöntemler var, örnek vermek gerekirse DDOS, İp adresse UDP & TCP Flood, siteye botnet atmak, site sağlamsa geçici olarak erişime kapalı olur, eğer sağlam değilse, tamamen erişimede kapatılabilir, bunları detaylıca araştırabilirsin, siteye sahip olmak istiyorsanda, sitede belli açıklar araman gerekiyor örnek vermek gerekirse, SQL AÇIKLARI, XSS AÇIKLARI, PHP, HTML AÇIKLARI, bunları belirli programlarda yapabiliyor örnek Acutenix site açık arama programı, Havij site açık arama programı, veya sitenin admin paneline BRUTE FORCE yaparak sitenin admin panel şifresini bulabilirsin. Web & Hacking zor bir iştir, forumda bu konulara ait yüzlerce arkadaşımız, örnek vermiştir ve örenmek istiyenlere özel videolar hazırlamıştır, biraz zamanını verip, bu videoları izliyerek aynısını yapabilirsin ama amatörsen gidip sağlam sitelere uğraşma, küçük çaplı sitelerden başlamak iyi olucaktır. iyi forumlar.

mert2806

Üye
10 Şub 2015
175
0
Onemli not;
Merhaba arkadaslar. Ben bu siteyi sadece yeni baslayan arkadaslarimiz icin hackledim. Genellikle uzun sure bu isle ugrasan arkadaslarimiz aninda siteyi kendi ustlerine aliyorlar. Eger oyle bir sey olursa, hakkim varsa en kucuk bir zerresini bile helal etmem. Kolay gelsin..

Kod:
[COLOR=PaleGreen]Site:[/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise]kusukusu-puppet.com[/COLOR]
[COLOR=PaleGreen]Admin Panel:[/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise]kusukusu-puppet.com/controlpanel/login.php[/COLOR]
[COLOR=PaleGreen]Kullanici Adi:[/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise]1234567[/COLOR]
[COLOR=PaleGreen]Sifre[/COLOR]:[COLOR=PaleTurquoise] kusukusu[/COLOR]
burada çözülmüş site var dene istersen bir index atmayı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.