Site Nasıl Kurabilirim?

Zorb4

Üye
9 Mar 2019
65
0
NewYork
Merhaba Arkadaşlar Ben Kendimi Geliştirmek İstiyorum Lakin Bilgisayarımın Durumu Pek İyi Değil Orneğin Bir Site Açmak İstiyorum Domainim Var Lakin Sprite Yuklediğimde Siteye Gittiğimde Sitem Goruntulenmiyor Yardım Edermisiniz. Teşekkürler Hepinize Şimdiden...

【N】【E】 ♥【M】【U】【T】【L】【U】♥ 【T】【Ü】【R】【K】【Ü】【M】♥ 【D】【İ】【Y】【E】【N】【E】♥

Son düzenleme:

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Cevap: Yardımcı Olurmusunuz.

Merhaba ;

Gruplaşmak veyahut kendime hoca arıyorum diyerek baştan kaybettiniz.Bizim Forumumuz da birden çok Bilgi ve Kaynak Mevcut.İstediğiniz Soruların Cevaplarını Rahatlıkla Bulabilirsiniz.Biz Yöneticiler Olarak Sizlere En İyi Hizmeti Vermeye Çalışıyoruz.İstediğiniz anladığım kadarıyla bir site kuruyorsunuz fakat hata alıyorsunuz ve ne üzerine site kurduğunuz da önemli tabi mesela forum sitesi mi veyahut web site mi? bunları söylerseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.Eğer Site Kurmayı Bilmiyorsanız şu kategoriye detaylıca bakabilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/#webmaster

İyi Forumlar.

Zorb4

Üye
9 Mar 2019
65
0
NewYork

Merhaba ;

Gruplaşmak veyahut kendime hoca arıyorum diyerek baştan kaybettiniz.Bizim Forumumuz da birden çok Bilgi ve Kaynak Mevcut.İstediğiniz Soruların Cevaplarını Rahatlıkla Bulabilirsiniz.Biz Yöneticiler Olarak Sizlere En İyi Hizmeti Vermeye Çalışıyoruz.İstediğiniz anladığım kadarıyla bir site kuruyorsunuz fakat hata alıyorsunuz ve ne üzerine site kurduğunuz da önemli tabi mesela forum sitesi mi veyahut web site mi? bunları söylerseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.Eğer Site Kurmayı Bilmiyorsanız şu kategoriye detaylıca bakabilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/#webmaster

İyi Forumlar.

Yanlış anlamayın amacım gruplaşma veya saygısızlık etmek değil dediğiniz gibi birçok bilgi ve kaynak var ben sadece anlamadıgım konuları sormak istiyebilceğim birini sormustam anlatma şeklim yanlış gelmiş olabilir. Siz yoneticilerin boyle ilgilendiğini bilmiyordum oğrenmiş oldum teşekkürler.

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45

Yanlış anlamayın amacım gruplaşma veya saygısızlık etmek değil dediğiniz gibi birçok bilgi ve kaynak var ben sadece anlamadıgım konuları sormak istiyebilceğim birini sormustam anlatma şeklim yanlış gelmiş olabilir. Siz yoneticilerin boyle ilgilendiğini bilmiyordum oğrenmiş oldum teşekkürler.

Anlamadığınız konular olsun veyahut hatalar olsun çekinmeden THT Yardım Merkezini Kullanabilirsiniz.Bilgili Arkadaşlar Ellerinden Geldiğince Sizlere Yardımcı olucaktır, hatta hatanızın çözülmesini sağlayacaklardır.

Teşekkürler,İyi Forumlar.

EscobaR'

Üye
18 Nis 2020
139
0
Los Angeles
Ücretsiz bir hosting ve dns alarak açabilirsin google'ye free hosting free dns yazarak bulabilirsin siteni kurabilirsin
SMF Teması kurmak istersende google'de aynı şekilde free smf temaları var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.